Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha eddig csak vesztettem...

Ha eddig csak vesztettem pókeren, van esély, hogy valamikor jobb lesz?

Figyelt kérdés

Kb. 4 éve pókerezem szinte minden nap a munka mellett. Igazából ezt szeretem csinálni és nem a munkámat, de nem merek felmondani, mert eddig pókeren csak vesztettem, a 4 év alatt elment kb. 8 millió.

A munkámat viszont utálom, ez az egyetlen dolog amit szeretek csinálni, de hiába úgy tűnik.


2013. okt. 6. 14:06
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Ha megtanulsz játszani, majd igen.
2013. okt. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
A tipikus balfácán esete, aki hallotta hogy valakinek bejött pókerből az élet, aztán elbukott 8 milliót...
2013. okt. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
8milla, jézusom... egy pesti lakás ára.....
2013. okt. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Aki on-line pókerezik,az egy balek.Hosszú távon csak veszteséges.De sok sikert!
2013. okt. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Kamu kerdes. Ja persze, mar elcsaptal 8 millat, es fontolgatod, hogy otthagyd erte a munkadat... :D
2013. okt. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Azon felül, hogy a kérdés minden bizonnyal kamu nem, neked nem érdemes. Ha 4 év alatt nem eszméltél rá, hogy nem érzésből kéne játszani a poker nevű játékot, hanem matematikai alapon akkor jobb, ha abbahagyod. Vagy ha rájöttél, csak olyan gyenge vagy számtanból, hogy 8 millát sikerült buknod akkor szintén javaslom, hogy inkább járj el élőbe szórakozásból játszani freezoutokra. Ott buksz 5K-t egy este, csak egy asztalon tudsz játszani oszt' jóvan.
2013. okt. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

miből gondolod, hogy érzésből játszom?

ja igen és kamu, nem 8 millió, közelebb vana 12-höz, de gondoltam a 8 is már elég durva szám lesz.

2013. okt. 6. 20:16
 8/24 anonim ***** válasza:

Ha nem érzésből játszol akkor elképesztően rossz vagy.


Havi fix 250K bukó szerintem elég jelzésnek kéne, hogy legyen arra, hogy nem neked való ez a profi sport.

2013. okt. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
a válaszolók közül amúgy játszik valaki? mondjuk én is roszzul csináltam, hogy itt tettem fel a kérdést, ahol valószínúleg senki sem ért hozzá, de mindegy
2013. okt. 6. 21:05
 10/24 anonim ***** válasza:

Én éltem 2 évig pókerból, minden áldott nap toltam 6-12 órát, mikor hogy.


Nem tudom mit szeretnél hallani. Azt, hogy fish vagy vagy mit?

Ha valaki 4 éven át ilyen brutális bukóban van folyamatosan azt nem lehet semmivel sem megmagyarázni, csak azzal, hogy vagy rossz játékos vagy ... nincs más vagy. Csak ezzel lehet magyarázni. Aztán az, hogy miért vagy rossz játékos megint más kérdés. Akár csak nagyon gyenge vagy matekból de akár az is lehetséges, hogy totálisan rosszul lőtted be a saját szintedet, bankroll meg volt zsebből dögivel aztán a saját szinted felett játszottál jóval, ahol megettek a cápák.

2013. okt. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!