Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi éri meg a fuvarozásban?...

Mi éri meg a fuvarozásban? (többi lent fontos)

Figyelt kérdés

Fent vagyok egy oldalon ahol fuvarokra lehet licitálni..


De pár fuvarozó még az üzemanyag költségét sem kérik a fuvarért.

akkor miért éri meg nekik licitálni?



Mondok egy példát:

- 2000 km-erre kér 80-95 ezret.

Ami nem kopatibilis, hiszen az üzemanyag az autópályadíj és az amit eszik iszik az ember... Pluszban még a pakolás..


Miért éri meg neki?


2013. okt. 6. 20:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ellenkezo iranyba mar van egy jol fizeto melo, mar csak a visszaut koltsegeit kene minimalizalni.
2013. okt. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Pontosan. Mondok egy példát:


Nekem Bp-ről kéne Győrbe szállítani pénteken 20 doboz árut.


Te BP-i vagy, kiszámolod, hogy az 250 km és közel egy napi meló pakolással együtt. Ajánlasz érte egy összeget.


Aztán jön a Pista, aki reggel úgyis Győrből szállít árut BP-re és úgyis haza kéne mennie Győrbe a fuvar után! Ő pedig aprópénzért felveszi az én dobozaimat és elszállítja, mert neki nincs vele plusz költsége (max. minimális, amíg a 2 BP-i cím között ellavírozik) és fél-1 óra pakolása, amiért mondjuk egy tizes vagy huszas jó pénz...


Vagy


Ugyan ez a Pista úgyis vinne Győrbe reggel árut és az én 20 dobozom még simán befér az amúgy 70% töltöttségú pótba. Így fogja és bedobálja az én cuccom is. Többi ugyan az, mint reggel.


A jó fuvaros onnan ismerszik meg, hogy:

- Nem csak "oda" szervez fuvart magának, hanem visszfuvart is!

- A raktér telítettsége lehetőleg mindig a maximális felé közelít.

2013. okt. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

nem erről van szó


mert itt erre nincs lehetőség..


Főleg egy 3,5 tonnás autóval


Értem amit mondtok..


Én arra gondolok hogy itt az áfával játszanak vagy valami ilyesmire..


lehetséges?

2013. okt. 6. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!