Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül egy ilyen ferrari?

Mennyibe kerül egy ilyen ferrari?

Figyelt kérdés

[link]

Vagy tudnátok adni olyan oldal linket ahol ferrari,porsche esetleg lamborghini-k vannak és eladók?


2013. okt. 10. 16:39
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Nekem van egy olyan sanda érzésem hogy nem fenyeget téged az a dolog hogy te ilyen autót vegyél, mert akkor már nem itt kérdezősködnél...
2013. okt. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
légy szíves a kérdésemre válaszolj
2013. okt. 10. 16:48
 3/7 A kérdező kommentje:
de minthogyha egyik oldalon láttam volna 20-50 millióig
2013. okt. 10. 16:50
 4/7 anonim válasza:
Használtautó.hu...Itt 40alatt vannak ilyen kocsik,nem is 1,és van porsche is meg mindenféle.
2013. okt. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Linkoln ***** válasza:

car.com

Ha ott nem találsz kedvedre ferrarit, sehol. Csak szerintem is az árral lesz gondod...

2013. okt. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Most éppen melyik ferrarira gondolsz? Nem mindegy például, hogy az f430 vagy a laferrari.
2013. okt. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
30 millióért már lehet venni használt F430-at. Ha LaFerrarit akarsz, akkor az 200 milla újonnan és mellé még lenni kell Ferraris előéletnek is.;) Ja és ha Magyarországon laksz érdemes elgondolkodnod azon is, hogy ezeken az utakon mit érnél vele, meg nem utolsó sorban, vajon mennyi időn belül lopnák el/törnék fel/ karcolnák meg. :D
2013. okt. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!