Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egy webaruhazbol tobb mit...

Egy webaruhazbol tobb mit 40ezer forint ertekben rendeltem, utanvettel, de a futar nem kert penzt. Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
A futar direkt mondta, hogy sima csomagkent adtak fel (azt hiszem GLS hozta), es nem kell fizetni. De en a neten utanvettel kertem, a csomagban szereplo szamla is utanvetes fizetest ir, tehat szamlam van (ez elmeletileg azt biztonyitja h. kifizettem, nem?). Ez masfel honapja tortent, eddig vartam, hatha felveszik velem a kapcsolatot, de nem vettek szerintem eszre. Direkt nem kerestem oket, mivel a csomagban nem is olyanfajta termek volt (hasonlo de ezt nem tudom ugy hasznalni) amit rendeltem (ebbol 3db). Mit tegyek? Keressem oket vagy nem lehet belole bajom? Ha keresnek visszavitetem veluk mert nem ezt rendeltem... De mi van ha nem keresem oket? Lehet belole baj?

2013. okt. 11. 10:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Kibukhat majd év vége felé, szóval szerintem jobban jársz, ha szólsz, hogy mi a helyzet.
2013. okt. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Menj fel az oldalra, ahonnan rendeltél és nézd meg a szállítási feltételeket!

Ugyanis szerintem arról van szó, mint nagyon sok helyen, hogy ha egy bizonyos pénzösszeg felett rendelsz, akkor ingyenesen szállítják házhoz, vagyis a nagyobb pénzbevétel miatt úgymond ők kedvezményként átvállalják a szállítási költséget.

Azért olyat nem csinálnak, hogy véletlenül elfelejtik a postaköltséget kifizettetni.:)

Nézz utána, az a biztos, de én erre tippelek.

40 000 Ft már igen csak indokolna egy ilyen kedvezményt.

2013. okt. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ja, most olvastam tovább és újra, tehát nem azt küldték, amit te megrendeltél és semmit nem kellett fizetned? Tehát a megrendelt áru értékét sem?

Akkor itt valami nagy tévedés van és akkor írj egy e-mailt, vagy próbáld őket elérni telefonon.

Bár azért elég érdekes, hogy rendeltél valamit, amit nem tudsz használni és mégse kerested őket, hogy helló, nem azt kaptam amit rendeltem? És oké, hogy ingyen volt, de hát akkor is...

2013. okt. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen, az aru erteket sem kellett fizetni.

Ők hibaztak, es mivel ők is nagyon bunkok voltak az ugyfelszolgalaton, es mivel nem is azt kuldtek amit kertem (hasonlot, de ezt nem lehet ugy hasznositani mint amit kertem), ezert marhara megerdemlik, hogy ne en hivjam fel a figyelmuket hogy elcsesztek valamit... En igy jobban jarnek, csak kerdes: lehet-e belole bajom?

2013. okt. 11. 11:41
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha küldesz 1 e-mailt, vagy hívnád őket telefonon, vagyis lenne nyoma annak, hogy te próbáltad velük felvenni a kapcsolatot, vagyis tisztázni a dolgokat, de ők nem reagálnának, akkor az más dolog.

De ha nem szólsz, akkor igen, lehet belőle bajod!

2013. okt. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!