Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha paypal-ra küldenek nekem...

Ha paypal-ra küldenek nekem pénzt, akkor az az összeg a bankkártyára is rákerül, vagy csak arra tudom majd használni, hogy paypal-lal fizessek?

Figyelt kérdés
Vettünk valamit e-bay-en, paypal-on keresztül fizettünk (eddig soha nem használtuk, csak emiatt regisztráltunk paypal-ra). Az áru sérült volt, ezt tudtuk is, ezért azt beszéltük meg az eladóval, hogy ő átveszi a postaköltség árát. E-bay-en ki kellett fizetni azt is, így vissza fogja nekem utalni, de paypal-on keresztül akarja. A paypal címem az, amelyik e-mail címmel regisztráltam? Ha erre küldi, a bankkártyán is megjelenik az összeg?

2013. okt. 11. 16:53
 1/5 sztrecskó válasza:

szerintem nem, legalábbis ha nincs összekötve a kártyád a paypallal, semmiféleképpen nem.

de ha össze van kötve szerintem akkor is külön kell átrakd a kártyára, bár ebben mér nem vagyok biztos.

össze van kötve?

2013. okt. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia, bár teljesen nem értem a dolgot de pl ha nekem paypalra utalnak vissza összeget, az mindig rákerül a kártyámra 1 héten belül. Volt, hogy 3 napon belül. Remélem valamiben tudtam segíteni.
2013. okt. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
amikor fizettünk, össze kellett kötni eleve. a paypal címem egyenlő azzal az e-mail címmel, amivel regeltem?
2013. okt. 12. 04:57
 4/5 anonim ***** válasza:
az emailcímed mindig is csak egy emailcímed marad. a paypal oldalán lépsz be az accountodba, máshol ne lépj be csak ott. ha itt megjelenik a pénzösszeg, akkor az rákerül a kártyára is.
2013. okt. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
e-mail cím és jelszó megadásával kell belépni rá, ezért kérdezem. mert aki küldi vissza a pénzt, azt kérdezi, hogy az-e a paypal címem. mást meg nem látok, vagy nem tudom, mi lehet még
2013. okt. 12. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!