Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Lehet probléma abból, ha nem...

Lehet probléma abból, ha nem veszem át a futártól a csomagot?

Figyelt kérdés
Jópár hete rendeltem interneten valamit és visszajeleztek, hogy nincs raktáron belőle, ha sikerült beszerezniük értesítenek telefonon. Majdhogynem 1 hónap után jött 1 sms, hogy a következő munkanapon kiszállítják a csomagot, természetesen akkor, amikor már nincs pénzem átvenni...

2013. okt. 12. 11:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
És annyi pénzed sem volt, hogy 1 db sms-ben visszajelezd, hogy már nem aktuális? Mert ez így jó nagy paraszt dolog...
2013. okt. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Miért parasztság az, ha az ember megvárja míg értesítik, és megkérdezik hogy aktuális-e még a rendelés?

Igazából nem 1-2 ezer ft-os cuccról van szó, ezért úgy gondoltam logikus az előzetes egyeztetés, a kiszállítást illetően. Köszönöm a rendkívül hasznos választ...

2013. okt. 12. 13:36
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért, mert MEGRENDELTED. Érted? Megbízást adtál a kiszállításra. Ráadásul tudtad, hogy BESZERZÉS ALATT VAN a tárgy.


Leegyszerűsített példa:

Én megkérlek, hogy vegyél nekem egy hifit. Te elmész a boltba, de nincs. Megbeszéljük telefonon, hogy nem baj, nem sürgős, majd jövő héten mész újra és akkor veszel. Te elmész egy hét múlva, megveszed a hifit, elhozod hozzám én meg elzavarlak, hogy ja bocs, mégse kell, mert nincs rá pénzem. Gondolom te is parasztnak tartanál...


Remélem ez már elég világos példa.

2013. okt. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tiszta sor...
2013. okt. 12. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!