Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ebayon havonta mennyi pénzt...

Ebayon havonta mennyi pénzt vagy hány vásárlási pénzt lehet visszakövetelni? Valahogy sikerült kifogni egy marék s_ggfejet.4 hete csal egy csomag érkezett meg. :- (

Figyelt kérdés
2013. okt. 12. 22:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mit gondolsz, a világ másik végéről 1-2 munkanap alatt kiszállítják? Átlag 4-6 hét, amíg megérkezik a csomag.
2013. okt. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Odaírtam, hogy 4 hete nem kaptam csomagot. Amúgy nekem, és ha érdekel már 4 vagy 5 éve folyamatosan rendelek dolgokat, MINDIG megérkezett 2 vagy 3 hét alatt!


Ha meg nem tudnád (és nem tudod) elmondom, hogy egy idő után már nem lehet visszakövetelni a pénzt!

2013. okt. 12. 23:23
 3/13 anonim ***** válasza:
nekem több kínai cuccom is kb másfél hónap alatt érkezett meg (a napokban kettő is, de korábban is volt ilyen). Türelem, a hosszú élet titka.
2013. okt. 13. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Nem az a baj. Az a baj, hogyha várok és nem kapom meg akkor soha nem tudom visszakérni a pénzem.


Hányat tudok visszakérni egy hónapban?

Vagy mekkora összeget?

2013. okt. 13. 12:07
 5/13 anonim ***** válasza:

Hányat tudok visszakérni egy hónapban?

Vagy mekkora összeget?

Ilyen nincs.


Megnezed az item leirasanal, hogy mi a korulbelul szallitasi ido, ott lesz hogy 20-26 nap, vagy mittomen Nov 1 es 10 kozott, megnezed melyiknel micsoda es azt koveted.


Amikor elmult az adott datum, akkor irsz az eladonak egy emailt, hogy hello, hol a cuccom. Adsz neki 48-orat hogy valaszoljon (ha pentek este irsz neki, akkor varjal hetfoig) mert a vilag masik vegen, mas idozonaban, lehet, hogy naluk unnep van stb.


Ha nem valaszol, akkor nyitsz egy ugyet (open claim) az eBay-nel. Ennyi!


Annyi ugyet nyitsz, ahany meg nem erkezett termeked van, de ne azt nezd, hogy eltelt 4 het, hanem hogy mi volt a termek leirasanal a szallitashoz odairva!!! Nemreg pl. unnep volt es a legtobb kinai szabadsagon volt, nehany termekhez oda is volt irva, hogyha most rendelsz akkor 1 hetig nem lesz idejuk vele foglalkozni, es onnantol szamitva meg vagy 1 honap mig a cucc "hajozik"....


Eloszor illik az eladonak irni, utana eBaynek.

2013. okt. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Ja ja, persze! Tudom, hogy ünnep volt meg az eladóknak is szoktam írni.

Fura mód mindegyik eladó azt mondja, hogy a postás bénázik. (Vajon másnál miért nem? :) )


Amúgy az a baj a leírással, hogy 40 napig van ez a visszakövetelési lehetőség és sok eladó azt írja, hogy 40-50 nap is lehet a szállítás. :D :D Röhej :(

2013. okt. 15. 20:08
 7/13 anonim ***** válasza:
inkább felejtsed el az ebay-t szerintem. nem a te idegeidnek való ahogy elnézem. maradj a vateránál!
2013. okt. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Aaaaz nem igazán nyerő!

Drága, főleg a posta.

Bunkók az eladók és most, hogy lett egy rendőrségi ügyem nem erőltetném.

2013. okt. 15. 20:28
 9/13 anonim ***** válasza:
szar ügy, ebayról is hamar ki fognak penderíteni ha mindent visszakövetelsz. azt fogják gondolni, hogy csaló vagy. amúgy hány értékelése van az eladóidnak?
2013. okt. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Van akinek csak kb. 6-800 de van akinek 60 ezer!!

Nem dobnak ki, tényleg nem kaptam meg a cuccot amit rendeltem!

Írtam a postának is, ne is hallottak a csomagról.


Vagy nem is adta fel, vagy a csíra kína posta lopta el.

2013. okt. 15. 20:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!