Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 15 évesen hogyan lehet pénzt...

15 évesen hogyan lehet pénzt szerezni?

Figyelt kérdés
Hamarosan 15 éves leszek de semmi ötletem ahhoz hogy hogyan szerezek valahogyan pénzt :) mert ugye diákmunkát még legálisan nem válallhatók... :D szóval nem tudom :/ Ötletek? :D

2013. okt. 15. 22:40
 1/4 anonim válasza:
Sajnos 16éves korodig max. az iskolai ösztöndíj ha van.
2013. okt. 16. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
legálissan sehogy
2013. okt. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én annak idején a szülőktől kértem :D és adtak is ha nem voltam nagy igényes és csak normális dolgokra költöttem ami télleg szükséges.
2013. okt. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

1; korrepetálj gyerekeket valamiből (matek, angol, stb) sulidban ragassz ki plakátot

2; Fejlessz Metin2 karaktereket és add el őket :D

3; Keress jó cuccokat turkálóban és add el őket drágábban a neten

4; Regisztrálj statiszta ügynökséghez, ez nem életkor függő, sok statiszta munkám volt már (tömegjelenetek, tapsolás stb) alkalmanként 2500-6000 Ft-ot fizetnek

2013. okt. 17. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!