Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet megszabadulni a...

Hogyan lehet megszabadulni a GAZDASÁGI CÉGTÁR nevű cégtől?

Figyelt kérdés

Tavaly sikerült csőbe húzniuk egy hirdetéssel, vastagon megfizettem az árát :(

Most megint elkezdtek hívogatni. Már mondtam nekik, hogy NEM AKAROK A JÖVŐBEN HIRDETNI, de mindig újabb és újabb számákkal jönnek. Most pl. azzal, hogy a hirdetés lemondásáért 30.000 forintot be kell még fizetnem.

Segítsen valaki, jogos lehet ez? Folyton csak telefonálgatnak, kérhetem írásban a hirdetés felmondását? Vagy mit tegyek, hogy megszabaduljak tőlük végre??



#hirdetés #gazdasági cégtár
2013. okt. 18. 11:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Itt van ezekről szó:

[link]


Valahol a közepe felé talán.

2013. okt. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm, megnézem :-(
2013. okt. 18. 12:12
 3/3 A kérdező kommentje:

Közben sikerült.

Jöttek a fenyegetések, ha nem fizetek ez lesz, az lesz. Behajtják, ráterhelik amire tudják, stb.

Ügyvédet fogadtam, leperelt róluk minden fillért amit tőlem akartak beszedni. Szomorú, hogy van ilyen :(

2014. jan. 14. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!