Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit tudnék eladni a neten 13...

Mit tudnék eladni a neten 13 évesen? (lennt van, hogy mire költeném a pénzt)

Figyelt kérdés
Klarinétozok, viszont egy klarinét nád 1000 ft :/ Valahogyan pénzt szeretnék szerezni, és hát ezt jó ötletnek tartom. Szüleim adnának, de most arra vagyok kíváncsi, hogy egyedül honnan tudnám megszerezni a rávalót (tisztességes úton)

2013. okt. 23. 14:33
 1/7 anonim ***** válasza:

"Klarinétozok, viszont egy klarinét nád 1000 ft"


En nem ertek hozza, de itt pl. kaphatsz 10db-ot 500ft-ert: [link]

2013. okt. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ejha, köszi! :)

Azt hol tudom megnézni, hogy mikor tették fel az ajánlatot? Mert sehol sem találom :/

2013. okt. 23. 14:48
 3/7 anonim válasza:
Ezek az árak sajos egy nádra vonatkoznak, jó is lenne egy Vandorent 100 ftért megszerezni :). És valójában az sem mindegy milyen a nád. A kédésre rátérve, nem teljese n értem mi a kérdés. 13 évesen ugyanúgy eladhatsz bármit amit az oldal szabályzata megenged, mint egy 20 éves. Tehát semmit nem számit az hogy 13 éves vagy (persze egy bankszámla nem árt). Ha az volt a kerdes hogy hogy lehet pénzt keresni a netes eladással, hát valahol megveszed olcsón, és eladod drágán, de hogy mit azt senki nem fogja megmondani, mert akkor már konkurencia lennél. Találj olyat amit kevesen adnak el így draga es olcsón tudod beszerezni. Sok sikert :)
2013. okt. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igazából úgy gondoltam, hogy használt, megunt, vagy már éppenséggel számomra haszontalanná vált dolgot tennék fel :) Például év végén amit kaptam könyvek, hát, nem éppen az én ízlésem, és mondjuk azt eladni, hátha kell valakinek. Látom, hogy többen tettek fel könyveket, csak nem tudom, mennyire kellenek az embereknek :/
2013. okt. 24. 16:12
 5/7 anonim ***** válasza:

"Ezek az árak sajos egy nádra vonatkoznak, jó is lenne egy Vandorent 100 ftért megszerezni :)"


Akkor esetleg a kerdezo rendelhet olcson kinabol 100-200ft/darab aron es arulhatja duplajaert: [link]

2013. okt. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Itt is 7000 Ft egy 10 db-os csomag, pedig nagyon jó ötlet.
2013. nov. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Könyvek :)

A könyvek kelendőek, csak jó témában kell árulni, de akár a bringádat is hírdetheted, vagy egy pár EREDETI PC játékot..

2013. nov. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!