Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A Paypal levont pénzt a...

A Paypal levont pénzt a számlámról?!

Figyelt kérdés

Tegnap vissza utaltak pénzt a számlámra egy sikertelen vásárlás után (Rendeltem valamit, nem érkezett meg így visszakaptam a pénzemet). 9,98 Fontot utaltak a Paypal átváltotta Forintra ami 3703 Ft. Viszont az egész utalás, átváltás után azt jelzi nekem, hogy :

Dátum: Október 24., 2013 Type: Transzfer a Név / E-mail: Hitelkártya Fizetési helyzetében: Befejezték Részletek Bruttó: -3703 Díj: 00 Nettó összeg:-3703 Ft Egyenleg: 370 Ft

Namár most ezt mégis hogy? Mi ez a Hitelkártya? Nem kértem ilyesmit és nem is értem, hogy ez mi. A lényeg, hogy az egyenlegemen azt mutatja, hogy 370 Ft.

Most akkor ilyenkor mit csináljak? Eddig korrekt volt velem a Paypal. Írtam is nekik, hogy mit meg hogyan, de csak egy automatikus levelet küldtek, hogy hogyan törölhetem a kártyámat meg ilyesmik, mikor k*rvára nem ez a problémám. Kérlek segítsen valaki olyan akivel előfordult ilyesmi, vagy aki tudna nekem ebben segíteni.



2013. okt. 25. 08:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Mi lenne, ha nem google translate-es szöveget linkelnél be, hanem az eredeti angolt?


Amúgy meg visszautalták a hitelkártyádra, nem kell a para...

2013. okt. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Bocs csak nekem automatikusan fordítja. Köszi a választ, már gondolkoztam ezen, hogy a Hitelkártya ezt jelenti, hogy oda utalja. Nem is értem miért utalja a kártyámra, azt a 370 Ft-ot se utalta át rá és az is egy meg nem érkezett termék visszafizetése. Szerinted Vasárnapig megkapom vagy csak hétköznap?
2013. okt. 25. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!