Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Aliexpressről visszakapom a...

Aliexpressről visszakapom a pénzt, ha törött chipet küldenek?

Figyelt kérdés

Szóval rendeltem egy vezérlőpanelt kemény 8 ezer forintért, erre kaptam egy töröttet. Szabályosan ketté van törve, persze nem tört el teljesen.


El fogom küldeni a fotót az árusnak és követelni fogom, hogy fizesse vissza a pénzem, de gondolom úgy sem fogja. Mire számíthatok?


2013. okt. 27. 00:00
 1/5 A kérdező kommentje:
A szállító egyébként full pozitív visszajelzéses, gondolom nem kockáztatja meg a negatívot, inkább fizet, nem?
2013. okt. 27. 00:03
 2/5 A kérdező kommentje:

Az is iszonyat fura, hogy mindenkinek rendben megérkezett a csomag, gondolom a magyar postán volt valaki nagyon ügyes, de nem kérhetem rajtuk számon.


Ráadásul nem is igazán érdekel mit veszít a kínai a businessén, benne van a pakliban, hogy elveszik a csomag, vagy meghibásodik a termék amit elküld.

2013. okt. 27. 00:04
 3/5 A kérdező kommentje:
Szóval szerintetek van esélyem egy full refundra ilyen értékű áru esetében?
2013. okt. 27. 00:04
 4/5 anonim ***** válasza:

Az ali expressnek van saját buyer protection rendszere. Az eladó meg sem kapja a fizetséget addig, amíg nem jelzed vissza, hogy megkaptad rendesen a csomagot.

A buyer protection rendszeren keresztül jelezd a problémát és találnak majd megoldást rá (vagy küldenek újat vagy visszakapod a pénzed)

2013. okt. 27. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Linkoln ***** válasza:

Nah jah, de ez nem az eladó hibája...

Neked kellene reklamálnod, de ha bizonyítja az eladó hogy éppen postázta, akkor így jártál.

Az eladó nem vállalja a posta okozta kárért a felelősséget.

A postának kellene garantálni az épp kiszállítást, de ezt fillérekért nem teszik meg...

2013. okt. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!