Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Elküldtek közmunkára utcát...

Elküldtek közmunkára utcát söpörni. Hogy is van ez?

Figyelt kérdés
Hétfőn kezdek, napi 8 óra nem mondtak semmi mást, csak hogy 7-re legyek ott. De bennem felmerült néhány kérdés így utólag. Tehát én odamegyek, kivisznek melózni és ha viszek táskát, (ebéd, inni, zsepi stb) akkor az nálam lehet vagy le kell adni valahol? Ha hív a természet hova lehet menni, biztosítanak wct? Végig ott áll valaki és felügyeli a munkát vagy csak reggel odavisznek, munkaidő végén meg visszajönnek? Aki végzett már ilyen munkát, leírná mik a tapasztalatai?
2013. okt. 30. 11:32
 1/4 anonim ***** válasza:
ott kell megkérdezni mindenhol máshogy állnak az emberhez
2013. okt. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%

Ezt mi honnan tudnák?

Ha híva természet akkor a környéken lévő állami intézetbe mehetsz,vagy mit tudom én. Ez mindenhol más.

2013. okt. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Majdnem én is így voltam vele,de szerencsére én közel lakok,és haza tudtam jönni enni.Wc meg volt,ígaz,hogy csak "pottyantós",de azt inkább nem használtam. Lesz ott egy ember majd aki megmondja,hogy mit kell csinálnod,és persze lesznek munkatársaid is,akik majd segítenek,hogy mit,és hogyan? Kaját,és innivalót feltétlenül vigyél,meg még ami kellhet.
2013. okt. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Legalább diplomád van és úgy küldtek ki utcát sepreni? Egyáltalán van olyan munka ebben a magasztos közmunkaprogramban, ami nem aljamunka, vagy csak van 1-2 cég, aki lerendezte magának a közmunkára hivott emberek 99%-át és kész is?
2013. okt. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!