Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tartozás Telenornak ami nem...

Tartozás Telenornak ami nem létezik?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy Telenoros voltam 3 évig kb. és áprilisban számhordozással átmentem a Vodafone-hoz, ahol megmondták, hogy csak akkor lehet megcsinálni a számhordozást, ha az előző szolgáltatónál nincs tartozásom. Mindent befizettem, azt mondták a Telenornál, hogy még egy tört havi számlát kapok ami az utolsó és ennyi. Mindent befizettem, más lehetőségem nem is volt. A havidíjam 2900Ft körül volt, a tört havi kb. egy ezres volt utoljára. Április 17-én kötöttem a szerződést a Vodával. Van még egy Telenoros előfizetésem de nem én használom. Arra küldött valami ügyvédi iroda egy sms-t, hogy nekem tartozásom van és hívjam fel őket. Azt mondták, hogy az XYZ számon van egy májusi 8240Ft-os számla ami nincs befizetve. Az a bibi, hogy Áprilisban ahogy átmentem a Vodafonhoz, a Telenoros szerződésem automatikusan megszűnt. Így májusi számlám alapból nem is lehetne. A másik kérdésem, ha tartozok nekik, miért nem küldenek felszólítást, csekket vagy valami hivatalos dolgot? Miért sms és miért most, amikor már 19 ezer Ft-ot követelnek a kamat miatt? Honnan tudja ez az ügyvédi iroda a számomat? Behajtóknak kiadhatják az adataimat ha jól tudom, de ügyvédi irodának? Próbálom hívni az ügyfélszolgálatot 2 telefonról, de egyiket sem veszik fel, órák óta folyamatosan cseng és félóránként megszakad a vonal. Személyesen nem tudok bemenni az üzletükbe mert hétköznap napközben dolgozom, 15km-re van a legközelebbi ügyfélszolgálat ami bezár mire odaérnék. Na ilyenkor mi van? Ne legyek ideges...?

2013. nov. 6. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:

" Van még egy Telenoros előfizetésem de nem én használom."


Akkor aki használja, az NEM fizet és ezt követelik töled. (Teljesen jogosan, mert ha a te neveden van az elöfizetés, akkor neked kell fizetni)

2013. nov. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem azt követelik mert a másik telefonszámon van a tartozás ami április 17 óta vodafonos!
2013. nov. 6. 20:03
 3/4 anonim válasza:
Hívd fel a 06/20-200-0000 telefonszámot és itt beszéljba Telenorral, itt viszont már perc alapon fizetni kell. Szép estét!
2013. nov. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már megbeszéltük a dolgokat még írásban folyik az ügy intézése.
2013. nov. 18. 00:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!