Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit tehetnék a kéretlen...

Mit tehetnék a kéretlen reklámok ellen?

Figyelt kérdés

Társasházban lakom, és gyakran kapok postán csomagot, leveleket. Annak ellenére, hogy kiírtam, hogy ne tegyenek bele reklámot, mert van kint reklámújságtartó is, minden áldott nap telegyömöszölik reklámújsággal az összes postaládát. Így a postás sem tudja bedobni az értesítőt, leveleket, mert annyira nincs hely. A láda cseréje nem megoldható a társasházi szabályzat szerint.

Már próbáltam leragasztani a postaládát, megkértem a kézbesítőnket, hogy csörögjön fel kapucsengőn, ha van valami és lemegyek, de beszaggatták és ugyanúgy belegyömöszölték a reklámokat.

Ez már-már zaklatásnak minősül részemről. Én is dolgoztam szórólaposként évekig, mégis tiszteletben tartottam a reklámot nem kérek kiírásokat.

Mit tehetnék a reklámok ellen?



2013. nov. 8. 11:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha ennyire zavar, lesben állnék, mondjuk az épületed előtt, kocsiban ülve. Nagyjából ki tudod figyelni, hogy mikor szokták hozni, úgyhogy max 1 óráról van szó. És ha bejön, elkezdi tömködni őket, akkor utánamenni és felelősségre vonni, megkérdezni milyen cégtől van és felhívni a főnökét is miután jól leszidtad és kihajítottad a sz@rjaival együtt.
2013. nov. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!