Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Igaz, hogy mostanában megbízha...

Turcsi71 kérdése:

Igaz, hogy mostanában megbízhatatlan a vatera? Biztonságos ott vásárolni?

Figyelt kérdés
Van egy eladó a vaterán akinek nagyon jó moletti cuccai vannak, de nem merek vásárolni. Még csak 1 pozitív értékelése van, de csomó ruhája van fent. Ha vásárolok és utalok visszaélhet a számlaszámommal pl.?

2013. nov. 11. 19:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Bankszámlaszámmal nem tud visszaélni (hacsak nem utal el suttyomban egy csomó pénzt neked).


Alapkérdésre válaszolva: nem igaz, a vatera kereskedési rendszer viszonylag biztonságos.

2013. nov. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 maki22 válasza:
Mia felhasználóneve az eladónak?
2013. nov. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Bocs, hogy későn válaszolok, de nem találtam.

DivatTrend a felhasználóneve, tök jó cuccai vannak. Azóta láttam, hogy 2 pozitív értékelése is van már, úgyhogy meglepem magam karira.

Köszi, első, neked is.

2013. nov. 11. 21:18
 4/5 anonim ***** válasza:
vannak megbízható eladók is a vaterán, de rengeteg a szélhámos is. nem küldi az előre elutalt pénzért az árut, vagy könyörögni kell érte, hogy küldje már, vagy selejt új árut ad el (új ágynemű-huzat), ha már 99 %-alatt van az eladó értékelése, akkor már valami szélhámosságot elkövetett, ezzel vigyázni kell.
2013. nov. 24. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én 5 évig vásároltam ott, de még nem jártam pórul, most viszont igen. Nem jött meg az áru, ő állítja, hogy feladta, vissza pénzt nem ad. Persze én is hülye vagyok, mert nem néztem meg az értékeléseit, van köztük jópár negatív. Nem is értem, az ilyet miért nem zárják ki, én 1 max 2 negatív után kizárnám.

Szóval én most már nem fogok ott venni soha többet semmit, a posta eleve eléggé megdrágítja a dolgot. Menj ki a piacra, ott legalább látod, fel tudod próbálni, és tuti a kezedbe kapod. Ha rászámolod a postát is, akkor már a piac jobban megéri.

2014. máj. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!