Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 18 éves kor alatt, hogyan...

18 éves kor alatt, hogyan kereshetek leghatékonyabban pénzt?

Figyelt kérdés
Nem a szomszéd Vili bácsi udvarának kitakarítására gondolok, az már megvolt, az nem hoz elég hasznot, mert még a szomszédoknak sincs pénzük, ebben a szerencsétlen világban. Olyanra gondolok, mint pl kiskorúként, de már tudok mondjuk programozni, weblapprogizás, stb. A suliban a házikat van mikro megcsinálom a többieknek, az is pénzkeresés. Egyéb ötletetek van?
2013. nov. 12. 21:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Tele van a web webfejlesztés meg grafikai melókkal, bár gondolom a weblapprogizás inkább arra utal, hogy nem vagy túl profi.
2013. nov. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem, még tanulok, ezért félek erre hagyatkozni, gépszereléssel próbálkoztam már, több 100 szórólapot kiosztottam, de nem igazán jelentkeznek. Inkább vesznek új gépet, minthogy szerelőhöz vigyék.


Milyen grafikai munkáról beszélsz? Egy linket tudnál adni?

2013. nov. 12. 21:45
 3/3 anonim válasza:

18 éves kor alatt, papír nélkül nagy szerencse kell ehhez. Én telemarketinges vagyok (fuuj, en ilyen sosem leszek …) es tanulok.

Jovore kezdem az informatika tanulast az egyetemen. Szoval, hogy szakmaban dolgozhassak az min. 2 ev még.

Esetleg tanitas, korrepetalas, annak orabere lehet jo, illetve rugalmas.

L

2013. nov. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!