Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Komolyan ezzel hülyítik az...

Komolyan ezzel hülyítik az embereket?!

Figyelt kérdés

Tuti kamu, nézzétek már a kommenteket, az is biztos az. Ez egyszerűen nem lehet igaz!


[link]



2013. nov. 13. 23:35
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem kamu...nyitsz egy online kaszinót és te is könnyen megkeresheted a Lexusod árát
2013. nov. 14. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%

Naja, elég nagy kamu az oldal. Pontosabban persze nyilván így kereste meg az árát, kaszinózással csak nem játékosként. Mert a szerencsejáték nagyon is jól jövedelmező dolog. Csak jó oldalon kell lenni: a játékszervező oldalán.


A szegények adója, a lottó is stabil milliárdos bevételt hoz az államnak.

2013. nov. 14. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 hookuszpook ***** válasza:
83%

Ez egy kaszinó reklám.


Működne a módszer, ha a kaszinók engednének korlátlan tétet és mindig el lehetne menni a sorozattal a nyerésig. De nem engednek, így a játékosnak egyértelmű bukás a módszer.

2013. nov. 14. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Linkoln ***** válasza:
74%

NAh jah. Legjobb reklám az ha azt hiszi a "szerencsés" aki megkapja (Vagy mondjuk úgy hogy a termék) hogy ez neki jó, és valami hülye másnak küldözgeti hogy hogy csináljon pénzt.

Mindenhol ez van, bankok, biztosítók, brókercégek, stb stb. És elég jól megy a dolog...

2013. nov. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

De az a szánalmas, hogy kamu kommentek vannak... Ráadásul az összesnél egy normális keresztnév van, nem pedig valami fantázianév.


Utánaszámoltam, és így is nagyjából 20 000 játék szükséges, aminél jelentős esély van arra, hogy egymásután 16-szor veszítesz, ami ugye 65000 euró, ami jóval több a kocsi áránál. Ráadásul nem is növelhető a végtelenségig a tét. Ja meg a 0-nak köszönhetően nem 1/2, hanem 18/37 a nyerési esélyed.

2013. nov. 14. 12:40
 6/10 A kérdező kommentje:
Ráadásul szerintem ez messze a legismertebb ilyen módszer (nem tudom van-e más ilyen), és még sincs minden embernek lexusa. A google képkeresőbe húzva a kocsis képet kiderül, hogy egy amerikaié az a kocsi.
2013. nov. 14. 12:42
 7/10 anonim ***** válasza:

Az legviccesebb ahogy a matematikáról beszél. És a sok buta, matekból hülye el is hiszi, az a baj. :-(


Nagyon jól írtad, hogy igen nagy esélye van egy 16 vagy akár 20-as nyeretlen szériának és olyankor mit tud tenni? Aki ezt nem hiszi el az dobáljon fel egy pénzérmét 100x és írja le magának az eredményt. Végtelen pénze senkinek sincs, akinek meg viszonylag sok van, milliárdos, az nem fog 1-2 eurós nyeremény reményében milliókat kockáztatni. És persze a kaszinó se engedné.



Egyszer a poén kedvéért én azért kipróbáltam ezt és még ennél cifrább módszereket is, mert ez az egyik legrosszabb. Persze csak játék ruletten itthon. Eredmény az, hogy a párom totál elvert benne a stratégia nélküli játékával hiába próbáltam az összes neten talált ötletet bevetni. :-D

Persze az eszemmel mindig is tudtam, hogy nem működik, de érdekes volt látni, hogy stratégia nélkül többet tudsz elérni. Többször is neki kezdtünk a játéknak, mindig elbuktam mindent előbb utóbb. :-D

2013. nov. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez arra jó a sok retardált beteszi a 100 euróját, majd 5 perc alatt eltapsikolj :)


199 1

198 2

196 4

192 8

184 16

168 32

136 64

72 128

-56 256


A feketére teszel, 8-or kijön a piros és már el is buktál szinte mindent :)

Évezred üzlete matematikai modellekről, szisztémáról beszélni, sík hülye embereknek. Mindig voltak balekok, mindig is lesznek, de sajnos nem engem gazdagítanak ez itt a gond...

2013. nov. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Elnézést 5 percet javítsuk 9*2= 18 sec-re :)
2013. nov. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2014. márc. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!