Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mik a legjobb társkereső...

Mik a legjobb társkereső oldalak, amik teljesen biztonságosak és tényleg ismerkedni vágyó, normális embereket lehet találni, akik komolyan gondolják ezt és nem csak szórakozásból regisztráltak az oldalra? 20/L

Figyelt kérdés
Már nézegettem ismerkedős oldalakat, de nem tudom, hogy melyikek a legbiztonságosabbak, de szeretnék már végre barátokat találni, nem feltétlenül pasizni akarok.Ha tudtok ilyen oldalakat akkor légyszí linkeljetek!Köszi! :)
2012. aug. 28. 12:11
 1/7 anonim ***** válasza:

minden oldalon lehet hazudni, ha nem kérnek a regisztráláshoz személyes jelenlétet és papírokat.


de ha nem vagy antiszociális ennyi erővel személyesen is ismerkedhetnél.

2012. aug. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy interneten keresztül bármit lehet hazudni, mert nem látod az illető arcát, akivel beszélgetsz, ami persze mindent elárulna, de így nagyon nehéz kiszűrni, hogy tényleg az akit a fényképen látsz. Ezért is féltem eddig elkezdeni interneten ismerkedni, de most jutottam el odáig, hogy megértettem az élet túl rövid ahhoz hogy a végtelenségig várjak.Itt vagyok 20 évesen és még mindig nem sikerült legyőznöm a félénkségemet,ebből adódóan nem tudom, milyen barátnőkkel bulizni, mivel nekem nincsenek ráadásul fiúkkal sem volt még soha semmilyen kapcsolatom.Szeretnék végre változtatni az életemen, bepótolni azokat az élményeket, amiket tizenévesen kellett volna megtapasztalnom(pl:rengeteg buli a barátnőkkel). Egyszerűen szeretnék végre élni, és nem veszni hagyni az értékes perceket otthonüléssel,és semmittevéssel.Úgy akarok meghalni, hogy elmondhassam magamról, hogy megtettem mindent ami boldoggá tett és végre sikerült leküzdenem a zárkózottságomat, ami majdnem tönkretette az egész életemet.Bocsi a hosszú regényért, de ki kellett magamból írnom. Ezért ha valaki tud ilyen oldalakat az írja le nekem légyszíves! És nem fiút szeretnék találni, hanem először hozzám hasonló barátnőket.Tényleg nagyon fontos lenne. Nektek csak egy linkelés, nekem viszont lehet megváltoztatná az életemet! Köszönöm előre is! :)
2012. aug. 28. 14:52
 3/7 anonim ***** válasza:

Társkereső oldalon te lánnyal nem fogsz ismerkedni. Mivel az nem arra van kitalálva és a nők leszarják a többieket csak a férfiak leveleire válaszolnak, mivel a legjobb oldalak előfizetősek és elég borsos az áruk, magyarul a 80%-a nem fizet elő. Tehát van havi 3-7 levelük és nem arra a fogják pazarolni, hogy barátnőt találjanak.


parom.hu

paratlan.hu

chat.hu - ez chat oldal, de itt mindenki szexuális életet akar folytatni neten,élőbe, orrba, szájba.

love.hu

2012. aug. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"interneten keresztül bármit lehet hazudni, mert nem látod az illető arcát, akivel beszélgetsz, ami persze mindent elárulna,"


látom azért itt alapvetően nagy bajok vannak

szerintem 20 éves létedre elég naiv vagy még és felszínes gondolkodású, így mindegy mit írunk, nagy eséllyel rossz választás lesz belőle.

most megpróbállak ellátni olyan instrukciókkal, amik egy ilyen leendő új életre hasznosak lesznek.


először is külső:

ez fontos. ha minőségi párkapcsolatot akarsz, akkor fektess energiát magadba, mielőtt az elvárásokkal indítasz. továbbá a kapcsolat is folyamatos energiát igényel. a válogatás során ne a külső győzzön meg, ugyanis az egy rohadt nagy kamu. többnyire. a legutolsó bérgyilkos is tud inget húzni és mosolyogni. a párkapcsolatok nagy része pont azért megy tönkre igen hamar, mert eleve össze sem illik a 2 ember, és később kezdik el egymást megismerni, mint ahogyan összejönnének.

sőt, alapvetően azt kell mondanom, hogy meg kell tanulnod önmagaddal őszintének lenni: mire vágysz te valójában? szexre vagy magánypótlásra, esetleg egy felelősségtudatos kapcsolatra, amiben vannak kötelességeid, és leendő gyerekeid élete a tetteiden múlik? az emberek nagy része alkalmatlan komoly kapcsolatra, ezért ugrál egyikből a másikba. a megcsalás is azért történik, mert valójában a testiség fontosabb számára, mint a másik ember.


továbbá: lehet értelmesen és tartalmasan is élni, nem csak bulizással. sőt, bizonyára lehangoló, de a valódi élet pont nem az, hogy bedrogozva rángatózol az ütemes zajra. no persze senki sem így tervezi, de valahogy mindig 2-3 sörrel több csúszik le, meg pár nem tervezett feles az előbbieknek köszönhetően, vagy valaki megkínál egy "fűszerezett" itallal, esetleg aidses tűvel szaladgálnak a diszkóban, rád ragad valami zaklatós elmebeteg, vagy megerőszakolnak hazafelé. negatívnak hangzik, és senki sem hiszi el, hogy ezek pont vele fognak megtörténni, épp ezért történnek meg.


lehet hogy meglepő ezt hallani de legtöbbször akár több éve is barátságban lehetsz ezekkel az emberekkel, akik ezt művelik veled. mivel tapasztalatlan vagy, nem tudod milyen, ha éveken keresztül hazudnak neked, kihasználva az érzéseidet, testedet, jószívűséged/bármi. gondolm nem is akarod megtapsztalni.


sőt, elárulom, hogy az életed nem a zárkózottságod fogja tönkretenni, hanem legfeljebb a tétlenséged, és a tévhitekkel átitatott tettek - mint például hogy a boldogság forrása a bulizás, meg nyitottnak lenni jó dolog, és ehhez hasonlók.

a boldogság forrása inkább a jól működő kapcsolatokban rejlik, és a sikeres életvitelben. ez nem zárja ki a szórakozást, de nagyon sok embert ismerek, akik élték ezt a bulicsajokpénzköltés életet, és végül egyáltalán nem lettek boldogok. többek közt azért sem, mert ezek az emlékek semmivé válnak, ha eltűnnek az emberek, akikkel csináltad. és hidd el, idővel eltűnnek, vagy legalább a 99%uk, mert van különbség barát és bulipajtás közt. és a jó kapcsolatokhoz jó emberismerés kell és jó válogatás, ami magába foglalja azt is, hogy nem vagy nyitott ember, mert a naivitásodat fogják kihasználni.


szerintem is jobb lenne először barátokat találnod, de sajnos erre is azt kell mondanom, hogy bárki átvághat, manapság ilyet rohadt nehéz találni, és nem ismerek egyetlen olyan oldalt sem ahol minőségi közösségi élet folyna. ebből adódóan sem a bulikon, sem a neten nem valószínű, hogy igazi barátokra találsz, főképp nem akkor, ha nyitott (mégnaivabb) emberré válsz.


persze ez gondolkodás kérdése is, de elég sokan idővel rájönnek, hogy inkább a családi kötelékek jelentenek nekik boldogságot, vagy egy igazi hivatás, amiben sikereket érnek el, esetleg egy tartós társaság, akivel lehet sportolni meg beszélgetni is, nem csak piálni és röhögcsélni.


ez így elsőre negatívnak fog tűnni, de sok ember tapasztalata van benne, sőt, nem is akarlak eltanácsolni semmitől, úgyis a saját bőrödön fogod majd megtapasztalni, minek mi a következménye.

de az elképzeléseid az "életről" eléggé sablonosak, persze a kor ezt diktálja, de a valódi boldogság és élet biztosan nem abban van.


oldalak:

a chat.hu tényleg annyira masszívan elkorcsosult, hogy oda csak perverzeknek érdemes feljárni.


vannak még közösségi oldalak, mint myvip,iwiw,facebook,hi5,myspace de ezeken nem főképp az ismerkedés a cél.


vannak olyan közösségi oldalak, mint hotdog, neon, habostorta, többet nem is nagyon tudok mondani, ezek meg inkább egy fajta marketing és divatoldal köré font közösségek.


a probléma szerintem ott van, hogy semmilyen hobbid nincs, vagy azokat nem társaságban csinálod, és nem vagy képes ismerkedni sem.

egy megfelelő jellemű ember az utcán is szóbakeveredhet valakivel, aminek a végén egy telefonszám/emailcsere lesz, ugyanakkor vannak olyan hülye elképzelések is, hogy az internet veszélyes, meg idegenekkel beszélgetni veszélyes, közben a legálnokabb és leghazugabb embereket teszik a barátaikká, és a legjobb esélyeket hajtják el maguk körül.


én azt ajánlom, hogy regisztrálj fel a párkeresőkre, amit tanácsoltak, és azokra is, amit én írtam, aztán próba szerencse. bizonyára mivel nincs tapasztalatod ezekben, eleinte sok pozitív behatás fog érni, de idővel változik majd a véleményed, ha jó emberismerő leszel.

amennyiben hülyeségnek találod, amit írtam, valószínűleg igen is szeretnél az átlegemberek közé tartozni, csak eddig nem volt merszed hozzá. nos abban az esetben felejtsd el amiket írtam.

2012. aug. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
4-es, hihetetlenül jó dolgokat írtál, látszik, hogy nagyon sok tapasztalatod van ilyen téren. Látásmódod összeszedett, megalapozott. Ha a kérdező nem is, én hálás vagyok a tanácsaidért, bár sok mindenben inkább csak megerősítettek :-) A korodat leírnád? Csak kíváncsiság.
2012. szept. 1. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nem volt túl megszerkesztett mondóka, és biztosan vannak nálam okosabb emberek, ez csak az én meglátásom

a korom nem lényeges

2012. szept. 1. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ne nezz hulyenek. Nem tarskereso ugyan de a Honfoglalon az emberek zome normalis es ertelmes. :)
2012. okt. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!