Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Megéri az ebayról vásárolni?...

Megéri az ebayról vásárolni? És az aliexpresszről?

Figyelt kérdés

kis info:

[link]



2013. nov. 17. 21:14
 1/1 anonim válasza:

Üdv!

Jómagam elég sok mindent rendelek külföldről. E-Bay kimondottan biztonságos. Példát is mondok. Asszonynak rendeltem kabátot cirka 5.000 Forintért 20.000 helyett az nem érkezett meg 2 hónap alatt felvettem a kapcsolatot paypal-al 1 héten belül visszakaptam fillérre pontosan az összeget. Igen e-bay-en csak és kizárólag paypal-el érdemes fizetni.

Nagyon jó tapasztalataim vannak e-bay-ről 1-2 eladót leszámítva. Ebay-en nézem hogy a 25$ keretet ne lépjem túl.

De ha elektronikai cuccot szeretnék vásárolni azt a fastech-en keresztül teszem közvetlenül Kínából. ~ u.a. az összeg. 2 hét max 1 hónap a szállítás. Még nem csalódtam bennük, és idáig a 20 csomagból mind a 20 megérkezett. Olykor ketté bontanak egy csomagot, hogy előbb megkapd amit rendeltél. Mikor feladják postára lefényképezik a csomagodat, és akár a magyar posta honlapján keresztül nyomon tudod követni. Ha egyéb infó is érdekel (árakkal kapcsolatban) írj rám privátban szívesen elárulok 1-2 apróságot.

2014. jún. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!