Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tőzsdén 2 év alatt átlagosan...

Tőzsdén 2 év alatt átlagosan mennyi pénzt lehet csinálni fél millióból?

Figyelt kérdés
Fél millióból lehetne olyan másfél, két év alatt? Csak demoztam, de az nem olyan. Meg nem is csináltam, csak ha unatkoztam, úgyhogy nem tudok rá alapozni. Kb mennyit lehetne csinálni belőle?
2013. nov. 18. 19:06
 1/9 anonim ***** válasza:
26%
Átlagosan kb 2-3% bukás lehet másfél-két év alatt.
2013. nov. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%

Tőzsde=Lutri


Nyerhetsz 200%-ot vagy veszthetsz mindent.


Átlagosan veszteni szoktak -.-

2013. nov. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a tőzsde úgy működne hogy betolok fél milliót, majd 1,5 év múlva kiveszek 1,5 milliót, akkor senki sem dolgozna minimálbérért.
2013. nov. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Persze tudom, hogy tenni kell érte. De sajnos még most tanulok, és mire iskolát elvégezném, akkor 1,5-2 millió jó kezdőtőke lenne.
2013. nov. 18. 22:20
 5/9 Sz.Dia válasza:

Szia!


Én ezzel foglalkozom!

Ha érdekel írj privátban!

2013. nov. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha magad csinálod akkor lehet szép hozamot elérni, de ehhez nagyon sok idő, tanulás és adottság kell, idegenekre meg ne bízd soha (!!!!!!!!!!!) a pénzed bármilyen dumát is ad be, mert nagyobb az esélye hogy átver mint az, hogy nem.


Amit még tehetsz, hogy rábízod egy jól ismert brókercégre, ha másfélmillád nem is lesz de azértlehet ott is szép hozamot elérni.

2013. nov. 21. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
43%
Ha szerencséd van, a félmilliónak csak a 80%-át veszted el. Ha peched van, az egészet. Ha meg tőkeáttétellel csinálod, a lakásod is rámehet és félmilla miatt a híd alatt fogod végezni.
2014. márc. 1. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, a tőkeáttéttel nem mehetsz minuszba :D

Ha fél milliót tölt fel a számlájára, akkor is fél millót bukhat ha 1:1-be csinálja és akkor is ha 1:100-ba, csak az esélyek mások.

2014. márc. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
55%
utolsó előtti valami gyógyszeren élő aberrált aranyos kis pitikutyuska lehet :D :D :D
2015. jan. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!