Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyiért lehetne eladó 14K...

Mennyiért lehetne eladó 14K 11gramm férfi aranyláncot?

Figyelt kérdés

törtaranyként 60-at adnának érte, de én 100 at szeretnék érte minimum kapni mert újonnan 160 ezret érne.

szerintetek mi a reális? tudtok valaki akit esetleg érdekelne?



#aranylánc #férfi aranylánc
2013. nov. 18. 23:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Tört árat fogsz érte kapni, annak pedig tudod az árfolyamát. Mindegy, hogy te mit szeretnél.
2013. nov. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

mi mind1? nem vagy te egy kicsit tiszteletzlem? olyan ez mintha megveszel egy kocsit 6 ér újonnan és csak 200 ezer roncsárért tudnád eladni....

van akinek tetszik tudod, neked is tetszene ha látnád és nem tudnál neki ellenállni.

roncs árért minek adjam el??

2013. nov. 19. 09:14
 3/11 anonim ***** válasza:

Az volt a kérdésed, hogy mennyiért lehet eladni. Anyag áron lehet eladni. Az, hogy te az anyagár majd' háromszorosáért vetted meg, az egy hatalmas vicc (az afrikai betanított gyári munkás pár órás munkáját kétszer annyira tartod, mint magát a föld legnemesebb fémét..), ezt neked senki nem fogja kifizetni.

Ha veszel egy 700 ezres Opel Astrát 3 millióért, akkor azt se 2 millióért fogod eladni, hanem 650-700 ezerért.

2013. nov. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ahogy az előzők mondják.
2013. nov. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha 60 az ára akkor nem fogod 100 ért eladni. Ez azért elég egyértelmű. Majd ha az arany ára feljebb megy akkor persze lehet hogy még 200 ezerért is el tudod majd adni.
2013. nov. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

de ezt nem értem, vagy ti nem értitek nem tudom.

eleve 160 az újkori ára.

60 a törtarany.

de ha valaki emgvenné mondjuk 80-ért tőlem, akkor csak ynerne rajta, mert úgy is felmegy az arany ára duplájára 2 év múlva, és 100 lesz a törtarany ára, 120 ért meg el tudja okosba adni.

És addig hordhat egy gyönyörű aranyláncot mait mindenki megnéz.

az aranyárus mondta nekem ilyen gyönyörű darabot nem szokta leadni ha tudom inkább adjam el...!

ha gondoljátok mutatok róla nektek képet tényleg nagyon szép.

befektetésnek is nagyon jó lehet.

2013. nov. 19. 09:49
 7/11 anonim ***** válasza:

"mert úgy is felmegy az arany ára duplájára 2 év múlva"


Azért ez így elég nagy badarság :)


Nézd meg a grafikonját: [link]

1 éve novemberben 1750 volt, most 1250......

2013. nov. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát éppen ezért mondom, hogy ettől lejjebb már nem fog menni, most érdemes befektetni, tőzsdén is akár, felmegy az árfolyam, jövő nyáron 1900 körül lesz ezt sokan tényként kezelik, aztán jön majd megint a nagy aranyláz.
2013. nov. 19. 10:01
 9/11 anonim ***** válasza:
Már miért is ne mehetne lejjebb az arany ára??
2013. nov. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

mehetne lejjebb...

de ez nem csak befktetés, befektetés és élvezeti cikk is egyben.

aki befektetni akar az aranytömböt vesz, bár sok értelme nincsen, mert szerintem azon csak bukni lehet.

Ezt tudod hordani is, ha nincs rá szükséged el tudod adni bármikor bárhol olcsón, vagy ha találsz valaki akinek tetszik eladod drágán, és HA szerencséd van még fel is mehet az arany árfolyama, ez leeht 1-2 év de lehet 5-10 év is, de akkor lehetm ár 400 ezret fog érni.

sosem lehet tudni, az arany készletek kifogyóban vannak, már Alaszka aranytartalékai is fogyóban vannak, amit tudtak kibányászták 1900 as éveg elején most a maradékot, már 20% alatt vannak a készletek, Afrika maradt ahol még van, és visszatartják az üzletet, de ha belassu la termelés felszökik könnyen az ár. fiygeljétek meg nekem lesz igazam.

De ha valaki kíváncsi küldök képet a láncomról.

2013. nov. 19. 10:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!