Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol érdemes eurót forintra...

Soccerway kérdése:

Hol érdemes eurót forintra váltani Pesten?

Figyelt kérdés

Néztem ezt: [link]


itt 297FT-ot adnak.


[link]

itt meg 305FT a max, akkor hogy is van ez?


Hogyan, hol érdemes?


2013. nov. 20. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:
A VÉTELI árfolyamot nézd. Tőled annyiért fogják "megvenni" az eurót.
2013. nov. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ha még nem váltottál, akkor remélem, hogy tudod azt is, hogy kezelési költséget is felszámítanak a váltóknál!
2013. nov. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat, most már tiszta a kép, közben hallottam ismitől hogy van kezelési költség, de csak nagyobb összegnél,(remélem ez így igaz) akkor majd apránként lesz átváltva, nem sürgős egyszerre az egészet.
2013. nov. 21. 00:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Amikor legutóbb pénzt váltottam, akkor egy fix összeg volt a kezelési költség. Mondjuk nem Euró és nem eladtam, hanem CZK-t vettem. De az ugyanannyi lett volna ha 5000-ért veszek, ha 50000-ért, ha 500000-ért.
2013. nov. 21. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Végül találtunk egyet ahol még magasabb áron váltották, és az első alkalommal kezelési költség sem volt, nem adtak róla számlát, legközelebb már igen, de csak valami 1500ft.
2013. nov. 24. 00:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!