Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ismeritek a MAX FÉLÁRON. HU...

Ismeritek a MAX FÉLÁRON. HU licit oldalt? Valaki vásárolt már ott? Szeretném kérni a véleményeteket, hogy érdemes-e regisztrálni és licitálni.

Figyelt kérdés

2013. nov. 20. 17:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Volt már jónéhányszor kiírva kb ugyanez a kérdés. Én mindig leírtam azt a véleményemet, hogy ha egyáltalán megnyeri valaki a terméket, akkor is többet fog bukni mire elvisz valamit, mint az értéke. Ugye itt minden egyes licitedért fizetned kell, gyakorlatilag az utolsó viszi a cuccot (elvileg). A többiek buknak. Igazából ha jókor nyomsz, akkor 1 klikkel is nyersz. Csak ezt a taktikát sokan alkalmazzák.

Minden kérdező nagyra volt, hogy majd ő nyer, én sok szerencsét kívántam nekik, és mindet megkértem szépen, hogy ha valamit nyer, akkor legyenszíves írni. Egy üzenet sem jött emiatt, illetve az újabban kiírt ugyanilyen kérdésekre se szokott olyan válasz jönni, hogy "én már vettem itt x dolgot".

Szóval ha úgy döntesz, hogy belevágsz, akkor légyszíves írj ide egy sort, hogy sikerült venned valamit.

2013. nov. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!