Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tudtok mondani egy olyan jó...

Tudtok mondani egy olyan jó minőségű töltőtollat amit meg tudok rendelni webáruházban és 10 ezer ft. Körüli felső árhatára van?

Figyelt kérdés
Patront is ha tudtok,egy olyan férfias,elegáns darabot szeretnék amit lehet gravírozni,de az elsődleges cél az hogy kényelmesen és szépen lehessen vele írni és legyen tartós(kisérjen el életem végéig),a kiszállítási díjjal együtt nagyon max 15 ezer a felső határ,de inkább alatta legyen.

2013. nov. 23. 09:37
 1/4 anonim ***** válasza:

A 10 ezer forintos töltőtoll azért nem valószínű, h életed végéig kitart...

[link]

Ezen az oldalon, ha fönt a keresőbe beírod, h töltőtoll, és ár szerint rendezed az eredményt, fogo látni, h Parker márkából ennyiért már találsz szépeket. Patront egyébként bármelyik írószerboltban vagy hipermarketben tudsz hozzá venni, de nyilván itt is rendelhető.

A márkásabbak, (Waldmann, Waterman) jóval drágábbak, nekem egy ezüst Waldmann-om van, ajándékba kaptam egyszer.

És ha rám hallgatsz, ne gravíroztasd, én örülök, h az enyémen nincs rajta még a monogrammom sem.

2013. nov. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát szétnéztem a neten még 1 szer.Találtam 500 és 500 ezer forintos töltőllat is.Szerinted egy normális életem végéig kitartó mennyi,és milyen márka,hol keressem mert akkor inkább veszek egy olyat,kerül amibe kerül.
2013. nov. 23. 19:13
 3/4 anonim ***** válasza:

Hello, Waterman, Montblanc, ezek örök márkák szerintem. Árat nem tudok, de gondolom a határ a csillagod ég.

Megkérdezhetem, h miért olyan fontos, h életed végéig kitartson ez a toll? (És mi van, ha ellopják, elhagyod? Azért nem szabad óriás költségbe verni magad.)

2013. dec. 27. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én ezt képletesen gondoltam,arra gondoltan hogy ne essen szét amikor megfogok és ne menjen tönkre egy hónap után....
2013. dec. 30. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!