Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Segítséget szeretnék tőlletek...

Falcon93 kérdése:

Segítséget szeretnék tőlletek kérni! Olyan faluba lakom ahol nincs kondi terem! 19 éves fiú vagyok! Tudtok mondani itthonni edzés terveket nekem? Meg hogy hogy edzek? Leginkább felső testre szeretnék! Has, Melkhas bicepsz stb.

Figyelt kérdés
Ha lehet csak normálisak írjanak!
2013. ápr. 30. 17:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha nincs súlyzód (illetve akkor is mehet, ha van), akkor fegyencedzés. Van ilyen könyv, keress rá, töltsd le.

Ha súlyzós terv kell, akkor a bodybuilder.hu-n vannak edzéstervek, otthoni is.

2013. ápr. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi :) ez nagyon tettszik :) és szerintem holnaptól neki is állok :) thx :)
2013. ápr. 30. 17:47
 3/6 anonim ***** válasza:
Melyiknek? A fegyencnek? :)
2013. ápr. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen a fegyencedzés is csak étrenddel lesz hatásos mármint külsőre amúgy király én 1évig csináltam boxal párhuzamosan :) jó kondít ad
2013. ápr. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 MrPifta ***** válasza:
Vagy bemész a közeli városba edzeni iskola/munka után.
2013. ápr. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A fegyencedzés, már mint a könyv egy f@szság. Bár ha teljesen kezdő vagy, nulláról indulsz akkor kezdheted azzal. De inkább nézz videókat street workoutról vagy ghetto workou, azzal sokkal jobb eredményeket lehet elérni, mert jobban megdolgoztatja az izmokat.
2013. ápr. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!