Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Napok óta zaklat ez a behajtó...

Napok óta zaklat ez a behajtó cég. Hiába mondom nekik hogy nem vagyok az akit keresnek! Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Egy bizonyos behajtó,adósságrendező cég kb 1 hete írt egy üzenetet telefonomra " T.Kovács Péter.Vegye fel velünk a kapcsolatot! Pont.pont.pont.cég neve,ügyintéző csaj neve

Nem foglalkoztam vele

Másnap.harmadnap is írtak.Visszaírtam hogy rossz számon keresek

Másnap újra.

Ekkor már telefonáltam ( mert 30as számát kiírta a telefon )

Bizonygattam hogy járjanak már utánna.mondtam hogy 70-es vagyok.beszéljenek a vodával,hogy nem kovács péter néven szerepel az előfizetésem..de semmi..megse próbálták szerintem mert másnap újabb sms jött

Mit tehetek ilyenkor ?

Nyílván direkt rossz számot adott valaki

Feljelentés ? Vagy menjek be a céghez ?


2013. nov. 25. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:
28%

A legegyszerűbb megoldás:


xard le. Nem olyan nagy dolog egy sms-t törölni, kb 3 másodperc és ingyen van!

2013. nov. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanezt csinálták anyukámmal is.

Valószínűleg a te számod is régebben valaki másé volt, aki az eredeti szerződéskötéskor megadta ezt a számot (a telefontársaságok egy idő után újból kiadják a számokat másnak)

Hiába mondta anyukám is, hogy ő egyáltalán nem az, akit keresnek és nincs semmilyen tartozása, csak írogattak neki.

Igenis zavaró tud lenni.

Anyukám 70 fölötti, akkoriban 2 naponta járt a kórházba, legkevésbé sem hiányzott neki az állandó zaklatás.

Én az SMS alapján megkerestem a cég honlapját és írtam nekik, hogy a telefon már másnak a tulajdonában van, a keresett személy címe alapján keressék meg az adóst és tisztázzák vele a telefonszámát, erre a számra pedig ne küldjenek több SMSt, mert panaszt teszek a felügyeleti szerveiknél.

Érdekes módon többet nem zaklatták.

2013. nov. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
51%

A telefonszámot amiről hívnak tíltod. Bemész a szolgáltatóhoz vagy ingyenes telefonon felhívod őket és megkéred, hogy azt a cég telóit tíltsa le.


Legutolsó sorban bemész a behajtókhoz és tisztázod.

2013. nov. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!