Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Aki külföldön melózik az...

Aki külföldön melózik az pénzéhes?

Figyelt kérdés
Mindig ezzel baszogatnak mikor hazamegyek...hogy eladtam a lelkem meg hasonlók...
2013. nov. 29. 09:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert irígyek, hogy normálisan keresel !
2013. nov. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hgoy a munkád JELLEGE, és nem a helyszíne miatt mondják?
2013. nov. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Nem, akik meg ezt mondják azokkal nem érdemes tartani a kapcsolatot, mert beszűkölt látókörű idióták.
2013. nov. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
21%
Nem. Csak szeretne emberi módon élni.
2013. nov. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
21%
Nem.
2013. nov. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen az, de inkább legyen pénzéhes, mint törődjön bele a napi 12 órázás 80eFt-os napról napra való megélhetésébe.
2013. nov. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%

Nem,de tudod mit kérdező legyek az vállalom igen imádom a pénzt a sok zsét,amikor ez a gondolat van a fejembe,hogy ,,ezt is megtehetem meg ezt is meg azt is."

Sz_rok rá,aki annak tart,ne foglalkozz velük kapják be.

És ha eladtad ahhoz mim közük van őszintén,van egy mondásom:,,Occupy your own fucking business".

Ezt üzenném nekik.

Ez M.o. itt mindenki nagyokos megmondó aztán meg keres 80e max,és él egy lyukban spórolva,bulizni ezer évente egyszer kocsi nuku max egy Suzuki se.


Éld az életed jól tetted,én is ki fogok menni,és vállalom,hogy a pénz minden,mert pénzért akármit de akármit megtehetsz.

2013. nov. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ezt neked kell tudni.

Ha a pénzért mentél ki dolgozni, akkor pénzéhes vagy, ha a tanulás, szakmai fejlődés miatt, akkor meg stréber vagy :)

De szerintem egyik sem negatív tulajdonság, csak ha valaki nagyon túlzásba viszi.

2013. nov. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Azt nem mondanám, hogy pénzéhes, de az átlagnál jobban szeretik a lovettát az biztos. Nekem sok ismerősöm van kint, mindnek volt itthon is helye 100-150 ropis fizetéssel. Ez nem volt elég így kimentek. Egyébként így tettem én is. Nem akarok 30 évesen még itthon vagy albérletben lakni. Szeretem a minőségi ruhákat, nagy kocsit, nyaralásokat, heti 1-2 bulit, na meg ha van azért megtakarítás! Ezekhez mindhez zseton kell, nem kevés.

Egyébként én irigylem azokat akiknek nincsenek nagy igényeik. Szerintem elégedettebbek az életükkel.

2013. nov. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Jó, akkor ilyen alapon aki DOLGOZIk az is pénzéhes, mert nem ment önnkéntesnek Ghánába stb.

Szép dolog a hazaszeretet, nem kell feladni a magyar identitást, de turulfinggal nem lehet jóllakni. Ha otthon nem kapsz olyan munkát amiből kényelmesen, nyugodtan tudsz élni, akkor jól döntöttél.

Én sem élek otthon, de a pénz csak egyike volt a motivációknak. Olyan munkát szerettem volna, amit szeretek (otthon nem volt rá piac). Nem bírtam a nyári negyven fokot se. Sem a mentalitást. Ennyi.

2013. nov. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!