Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha apród.hu-n mondjuk utánvéte...

Ha apród.hu-n mondjuk utánvétellel vagy előre utalással rendelnek tőlem, de én nem küldök semmit és megkapom a pénzt akkor abból lehet valami baj?

Figyelt kérdés
Hogyha például előre utalnak egy termék miatt és én nem tartom magam a megbeszéltekhez és lenyúlom a pénz akkor engem megbüntetnek vagy valami? Merthogy velem pont ez történt , nem küldtek semmit , miután előre utaltam...

2013. nov. 30. 20:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Feljelenthetnek, és rendőrségi ügy lesz belőle!
2013. nov. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Igen,egy idegesebb vásárló megszerzi a címed és agyonver/agyonveret.

Ha nem túl ideges az illető megfenyeget,feljelent.(így helyes és igazságos)

Ha tényleg ez történt veled tegyél feljelentést.Gondolj arra hogy rajtad kívül még hány embert baszott át/baszhat még át és hogy az így szerzett hasznot nem érdemli meg.

De aki ilyet tesz megérdemel egy jóféle kiskést a hasába,de minimum egy feljelentést.

2014. jan. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!