Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha diákszövetségen keresztül...

Ha diákszövetségen keresztül dolgozok, akkor ők a fizetésemből vonnak le valamennyit?

Figyelt kérdés
2008. júl. 11. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem úgy volt,hogy bent tartottak valahány ezret és amikor kiléptem,visszaadták.
2008. júl. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt tudom, de azon kívül, valami juttatást vagy valamit, van-e részesedésük a pénzemből
2008. júl. 12. 08:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez úgy működik, hogy jelentkezel és a ahova elmész dolgozni, az a cég a diákszövetségnek fizet valamennyit, azaz "bérel" téged és a diákszövi levon belöle egy csomó pénzt, szóval te már nem fogsz annyit kézhez kapni, de ezt te nem fogo kiirva h x munka 500as órabérrel és közben 800at kapnál csakazt lenyulja a szövi.
2008. júl. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor ha az van, hogy 397es órabér abból már levonták, vagy még nem?
2008. júl. 12. 14:32
 5/7 anonim ***** válasza:
Nos tehát. Csak adót vonnak, de csak akkor, ha minimálbér fölött kerestél az adott hónapban (asszem most 69500, de nem biztos) Bár elvileg alá lehet írni egy papírt, hogy ne vonjanak, de nekem mindig vontak. De ezt, ha az éves kereseted kevesebb, mint az éves minimálbér, akkor visszaigényelheted. Más számottevőt nem vonnak általában.
2008. júl. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a 397-ből már nem vonnak
2008. júl. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Oké köszi
2008. júl. 14. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!