Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy gyűjtsek össze nyárra...

Hogy gyűjtsek össze nyárra 300000 forintot? 13/f

Figyelt kérdés
Egy utazásra lenne amire ha kifizetem az én részem akkor tudok menni kérlek segítsetek nagyon fontos lenne! :)

2013. dec. 8. 21:31
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
köszönöm az utolsó előttinek az utolsónak pedig: mi a legtöbb pénzt mindig a nyaralásra költjük szóval úgy viszünk költőpéznt is stb stb stb
2013. dec. 8. 22:23
 12/23 anonim válasza:
78%
Akkor azért nem vagytok rossz helyzetben ha eltudtok menni nem is akármilyen nyaralásra. Mi már 8 éve nem voltunk. Pedig még én nem is számítom magam hű de szegények közé. A másik dolog meg hogy, azt mondod, nincs olyan dolgod, amit nem a saját pénzedből fizettél. Na akkor ... ha neked van olyanod 13 évesen , hogy saját pénz, akkor majd abból spórolsz. Van rá legalább fél éved, azt nem tudhatjuk mennyit kapsz havonta, de majd legfeljebb nem veszel ruhákat meg semmit, és majd összejön valamennyi.
2013. dec. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Mikor költöztetek haza külföldről és honnan van pénzed (amiből a saját cuccaidat veszed)?
2013. dec. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
78%

Adj fel egy lottót vagy kérd meg anyukádat adjon fel neked egyet,mert azt hiszem 18 éves kor alatt nem is lehet.

Aztán kezd el lassan felébredni. Majd 3 év múlva mehetsz diákmunkára aztán ha 3hónapigkidolgozód a beled akkor talán a fele meglesz.

2013. dec. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
67%

Pénzt szerezni korrekt módon csak munkával lehet. Azt pedig 13 évesen legálisan nem végezhetsz, de ha találsz is valamit, akkor sem fog annyit fizetni, hogy iskola mellett mondjuk havi 50 ezret összeszedj. Az baromi sok pénz.


Más megoldás, hogy nagyszülőktől, rokonságtól szülinapra/karácsonyra pénzt kérsz és nem költesz semmire a zsebpénzedből. De 300 ezret akkor sem hiszem, hogy össze tudnál kaparni.

Sajnos ez nem fog menni.

2013. dec. 9. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
0%

"Még egy dolgozó ember sem tud ennyit összespórolni egyedül.."

Ez mekkora egy baromsag.... Miert ne tudna dolgozo ember nyarig 300ezret osszesprolni???! Az csak havi 50ezer forint!!! Vagy itt aki osztja az eszt az mindenki letminimumon tengetni az eletet?????!! Az tok jo hogy aztan ezek osztjak az iget.... gratula

2013. dec. 9. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
86%

17: Te tudod mennyi ma Magyarországon a havi átlagkereset?

Átlag - tehát vannak, akik alatta vannak, jóval.


Akik pedig felette, azoknak meg sokszor egyéb fizetnivalójuk is van, pl. albérlet vagy lakáshitel, gyerekekkel kapcsolatos költségek, ruházkodás, stb. Ha olyan baromi egyszerű lenne az embereknek havonta 50 ezret félretenni hogy nyaraljanak, akkor nem lenne annyi bedőlt hiteles, közüzemi számlával elmaradó, stb....

2013. dec. 9. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
0%

Melyik atlag keresetre vagy kivancsi az elvire vagy amit valoban keresnek az emberek. Elvben 220ezer korul van.... Tenylegessen az emebrek tobbsege 80-90ezerbol tengodik.

A gond ott kezdodik, hogy sokan tovabb nyujtozkodnak mint ameddig a takarojuk nyulna mondvan ennyi csak nekunk is megjar cimszoval....Nem igazan tudom oket sajnalni!!!

De amugy csak hogy tudjad pont a multheten jelent meg egy nyilvanossag ahol pont az elmaradt fizetokepesseggel foglalkoztak es kepzeld el az elmaradt vagy bedolt hitelek kozel 20% nem azert tortent es tortenik mert nincsra keret hanem mert ugyis valahogy majd megoldodik! Ha jol emlexem a napi gazdasgban volt rola egy eleg terjedelmes cikk!

Amugy meg mindenkinek arra futja amire akarja!! Nezz korbe hogy akik 70-90kozott keresnek hanyan bagoznak mind a ketten ferj es feleseg aztan meg apuka mellette meg hebe hoba alkoholizal modnvan 1-1uveg sor vagy hetvegen egy kis pialas belefer.... Aztan mar is ott tarttunk hogy havi szinten 20-30ezer forintot meglehtne fogni 2 fonel! Mindenki arra kolt amire nem sajnalja!!

2013. dec. 9. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

A 16. (18.) válaszoló valószínűleg politikus vagy gazdasági elemző, de az biztos, hogy jóval 1K fölött van a havi jövedelme.


(mondjuk a hiteleseket én se tudom sajnálni)

2013. dec. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
0%

Miert mi bajod van a valaszommal??? Amugy nem vagyok se poltikus se gazdasagi elemzo... A kerestem valtozo 600ezer es 2millio kozott attol fugg mennyire sikeressen dolgoztam adott honapban!

DE a berekkel akkor is fenntartom hogy a tobbseg 70-80ezret keres persze ma magyarorsazgon papiron az atlag ber 220ezer korul van...

Arra kellene kolteni amire futja nem pedig tobbet vallalani aztan a sok csoro meg lepontozhat, majd gondolok rajuk amikor a tenger parton lazulok:))

2013. dec. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!