Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy gyűjtsek össze nyárra...

Hogy gyűjtsek össze nyárra 300000 forintot? 13/f

Figyelt kérdés
Egy utazásra lenne amire ha kifizetem az én részem akkor tudok menni kérlek segítsetek nagyon fontos lenne! :)

2013. dec. 8. 21:31
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
67%

Időpont ma 03:18


Te ritka idióta vagy... Amúgy meg messziről jött ember azt mond amit akar.. Csak nevetek amikor egy idióta itt talál ki meséket hogy milyen jól él, közben meg munkája sincs, és a gyakorin ábrándozik...


Ha igaz lenne amit írtál, tudhatnád hogy Magyarországon aki nem a szülők nyakán él, és átlag keresete van, az örül ha kijön hónap végén a pénzéből..


Erre te, hogy 600 ezret keresel..:) bilibe lóg a kezed....:)

2013. dec. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
0%
Csak 1 dolog hibazik, nekem attol meg nem lesz rossz eletem, hogy nem hiszed el es vered a fogadhoz a garast :))
2013. dec. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
78%
Sehogy! egy 13éves gyereknek nem kell 300e FT-os nyaralásra menni!
2013. dec. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!