Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyiért lehet eladni egy...

Mennyiért lehet eladni egy "világvégén" lévő nehezen megközelíthető kis weekend telket?

Figyelt kérdés

örököltem egy nagyon rossz helyen lévő a város szélén fekvő kis telket, nem lehet rá építeni, dombtetőn van, dzsindzsás az egész, ráadásul kcisit is kb 50 méter hosszú, és 10 méter széles tehát nem egy nagy valami.

Én arra gondoltam, hogy 350 ezerért hirdetem meg és olyan 300-ra lealkudják, szerintetek ez reális, ennyiért elkelhet?

tényleg nem jó semmire se, ezt még a hírdetésbe i bele fogom írni, annyira gáz hogy a kocsinak az alja is leért mikor mentem megnézni hol van.


2013. dec. 15. 12:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Több infó kellene. Közmű van-e, egyáltalán kiépíthető-e a közmű?

Így egyébként soknak tűnik az ár, ha a sajátommal hasonlítom össze. Az 2800m2, közmű nincs, nem is kiépíthető, és az nem kell senkinek 300000Ft-ért.

2013. dec. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!