Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Segítség pls! Csomagküldés...

Segítség pls! Csomagküldés SOS! Hogyan/mivel tudnék kedvező áron csomagot küldeni?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, mivel nem vagyok ebben a témában nagyon járatos-neten böngésztem de nem sok sikerrel, a lényeg, hogy Szlovákiába szeretnék csomagot küldeni karácsonyra, azonban postán érdeklődve ez kb. 7500- 8ezer forintba kerülne kb. napos szállítási idővel.. a csomagom kb. 3 kg körüli lenne. A postai árat drágának találom, ezért szeretnék segítséget kérni, hogy van-e olcsóbb módja esetleg futárral, vagy bármi más módon?? Segítségeteket köszönöm! Kellemes ünnepeket mindenkinek!

2013. dec. 18. 15:26
 1/2 anonim ***** válasza:
A DPD futárszolgálatot nézd meg a neten, ők 3 kg-ot 10 euró körüli áron visznek Szlovákiába.
2013. dec. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Jári Marietta válasza:
En azt javaslom keresd fel ezt az oldalt. www.wondertrans.eu en veluk kuldtem csomagot nem reg.Nem dragak es pontosak voltak.
2014. márc. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!