Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi lesz ha nem veszem át a...

Mi lesz ha nem veszem át a futártól a csomagot?

Figyelt kérdés
Rendeltem valamit és 2 napig nem érkezett válasz. E-mailban lemondtam a rendelést erre másnap jön az e-mail, hogy a csomagot átadták a futárnak és holnap érkezik. Közben én máshonnan megrendeltem ugyhogy ezt nem veszem át. 80000 Ft
2013. dec. 20. 13:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Jogod van hozzá! Ez benne van a pakliban, nem sűrűn esik meg!
2013. dec. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi, így jártak.
2013. dec. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi sem lesz, visszaviszik a feladónak. Mivel ráadásul le is mondtad így biztosan semmi következménye nem lesz.
2013. dec. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz vele.

Internetes rendelést le lehet mondani, és kiszállítás után is elállni a vételtől.

2013. dec. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%
El lehet állni, de az oda-vissza postaköltséget Te fizeted!
2013. dec. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mivel megkárosítod a céget, így ne számíts sok jóra. Nálunk összegyűjtik az ilyen csírákat és egyben megy az ügyvédhez.
2019. márc. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Kedves utolsó! Nagyon unatkozhatsz, hogy hasonló kérdésekre válaszolgatsz ugyan ezzel a szöveggel.
2019. ápr. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!