Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Multkor volt a tvbenaz a...

Multkor volt a tvbenaz a rablás amikor, az ékszer üzlet melleti üres üzletbe törtek be, majd lebontoták a falat. Ti mit gondoltok erröl?

Figyelt kérdés
Szerintem ötletes! Illetve nagyon vicces. Én is betörnék egy ékszer üzletbe, csak félek a rendöröktöl xD
2009. nov. 27. 15:00
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
A pécsire gondolsz? Tök vicces, mert azt az üzletsort pár éve építették csak, szóval az emberek szeme láttára készült el, aki megfigyelte, az mind emlékezhet az egész belső szerkezetére. Mondjuk durván forgalmas helyen van, szóval megvolt a rizikója. Igaz, éjjel azért nincsenek ott annyian.
2009. nov. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy betöréses rablás nem igazán vicces. És a whiskys rabló sem Rózsa Sándor. Szerintem te sem nevetnél, ha a te üzletedbe törtek volna be.
2009. nov. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nem saját ötlet, egy csomó filmben szerepelt már ilyen.
2009. nov. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!