Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni, hogy...

Tudnátok segíteni, hogy ezeken a cuccokon hol tudnék a leggyorsabban továbbadni?

Figyelt kérdés

Költöznünk kell albérletbe, de sajnos a 2 havi kaució+költözés díja még hiányzik a tárcánkból... 1 hónap alatt legalább 180e értékben el kellene adni a felesleges holminkat, és nem tudjuk, hogy hol a legegyszerűbb/leggyorsabb.


Mivel albérletbe megyünk, nyugodt szívvel válunk meg a hűtőtől, mosógéptől, néhány bútortól, meg egyéb elektronikai cikktől, plusz értékes barkács szerszámoktól.


Hol vannak megbízható "műszaki zálogok"? ahol nem csak bizományi, hanem készpénzes kifizetés is van, és nem pofátlanul kevés.. google rengeteg találatot hoz ki, ezért inkább it kérdezek, hátha vannak tapasztalt emberek.


vannak még szép bútoraink, tömörfa étkező, kanapé, de mire vaterán valaki ránéz, már rég költözni kellene..


szóval szeretnék kérni tippeket, hogy mit, hol, merre próbáljak meg pénzre váltani!


köszönöm, ha esetleg válaszoltok, tényleg sürgős a dolog, február 1-én költözünk.


2013. dec. 29. 02:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha jó áron adod őket akkor 2 hét alatt simán eladsz mindent apródon. Mindről fénykép, feltölteni és hajrá.
2013. dec. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
akkor azt nézik? nagyon köszi!! :) majd írok, hogy hogy állunk!
2013. dec. 29. 14:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem szokott sikerülni. Felméred kicsit a piacot, hogy mondjuk mennyiért mennek a mosógépek, picit alá rakod és kész. Persze nem így jársz a legjobban de ha gyorsan kell a pénz...
2013. dec. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen, értem :) meggazdagodni semmiképp sem akarunk, de kell a pénz. plusz amennyit "veszítünk", azt be is hozzuk a költözés árából, mert nem kell annyi vackot hurcolni.
2013. dec. 29. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!