Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol tudnék 1 hónapon belül...

Hol tudnék 1 hónapon belül megszabadulni a bútoraimtól a leggyorsabban?

Figyelt kérdés

Márc. elejére tervezek egy kis lakásátalakítást és a bútorokat el szeretném adni.De vaterára meg ilyen helyekre nem szeretnék regisztrálni.

Van valami olyasmi hely Budapesten,ahol a használt bútorokat megvennék ( utána eladják ) ?

3 nagyobb szekrényért+ egy bőr kanapéért,amit meg kell szereltetni kérhetnék összesen 70.000 Ft körül? Nem igazán vagyok tisztában az árakkal.


2013. febr. 7. 23:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz dolgod lesz így,mert mégha regisztrálnál is mondjuk az expresszen vagy az apródon akkor se számíthatnál sok érdeklödöre.Bútor van dögivel és a megfelelö izlésü vásárlóra sokáig kellene várni,különösen ha az ár magas.Persze nem tudni milyen bútorokról van szó.
2013. febr. 8. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ilyen feltételek mellett gyakorlatilag esélytelen, hacsak nem valami XVIII-XIX. századi nagypolgári lakás bútorairól van szó.

Ahogy az előző hozzászóló is írta, dögivel van mindenütt szinte mindenféle bútor, akár az "ingyen elvihető" kategóriában is. (a lomtalanításnál kitett, később pár ezresért eladott cuccokról már nem is beszélve). 80-as, 90-es évek komplett szekrénysoraihoz gyakorlatilag a szállítás árában hozzá lehet jutni, de néha a "fiatalabbak" is "gombokért" cserélnek gazdát.

2013. febr. 8. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Keress a neten bizományi bútorboltot. Van, tudom, láttam már, csak mivel nem volt rá szükségem, így nem jegyeztem meg a helyet. Oda beviszed, megegyeztek, hogy mennyit kapsz majd belőle, és szól ha eladta. De azért feltenném az expresszre. Én is onnan vettem 40 ezerért szekrénysort, 15-ért mosógépet, stb
2013. febr. 9. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!