Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 14 évesen hogyan lehet pénzt...

14 évesen hogyan lehet pénzt keresni?

Figyelt kérdés
2008. júl. 15. 12:44
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Gondolom még akkor suliba jársz, úgyhogy szerintem regisztrálj valamelyik diákmunkás cégnél, akik szereznek neked munkát (árufeltöltő, szórólapos, vagy akár irodait is, ha van számítógépes tapasztalatod)
2008. júl. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
14 év alatt legálisan nem dolgozhatsz, csak 16 éves korod után, szóval a diákmunka kizárt. Esetleg ismerősnél, rokonnál lehet valami alkalmi meló, de ha lebuktok, akkor jól megbüntetik, hogy feketén dolgoztat, ráadásul gyereket.
2008. júl. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%

pontosabban:

ha betöltötted a 15. életévedet, akkor dolgozhatsz.

2008. júl. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
1996 óta csak betöltött 16 év után lehet diákmunkát válani. Akár szervezetten akár nem. Ez a törvény. Sajnos ezért kesereg sok 14-15 éves aki szívesen dolgozna kicsit.
2008. júl. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jól mondják hogy 16 év a minimum. Esetleg olyan munkát keress mint idősebb embereknél takarítás, bevásárlás, én pl. szomszédokhoz járok át, vagy elmegyek boltba, gyógyszertárba és viszem nekik ami kell, ezért kapok némi pénzt.
2008. júl. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
35%
lopsz, rabolsz, megtanulsz hackelni/neten lopni bankkártyaszámot, stb., esetleg reklámokra kattintasz ptc-ken
2008. júl. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
20%
Ha lány vagy akkor ez nem jelenthet gondot... :D
2008. júl. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
14 évesen a jövődet kell megalapoznod hogy később normális melód legyen, de megértem, hogy dolgozni akarsz, nyilván nem véletlenül... Én is ebben a cipőben jártam. Csak rokonnál, ismerősnél tudsz így dolgozni (feketén). Később (19 évesen) újra tanulni akartam de mivel pénzből élek dolgoznom is kellett.. (volna) Elmentem a munkaügyi központba, ott ajánlottak egy támogatott oktatást, 6 hónapos volt, havonta 55.000-et utaltak a számlámra. Elvégeztem így lett szakmám és közben volt némi pénzem is!
2008. nov. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
69%
Azért azt úgy bírom, hogy én megírtam a helyes választ, erre egyesek, akiknek fingjuk sincs róla, lepontoznak, csak azért, mert nem ISMERIK az idevágó szabályt. Basszus, ha nem tudsz valamit akkor inkább ne csinálj semmit, hülyegyerek...
2008. nov. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!