Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha rendeltem egy árut, átadták...

Ha rendeltem egy árut, átadták a Pick Pack Pontnak, akkor elvileg tudnám követni a csomag útját a vonalkóddal. De én nem látok semmilyen vonalkódot. Hogy tudhatom meg hogy mi az, vagy csak az átvétel után tudom megnézni?

Figyelt kérdés
Rendeltem már Pick Pack kiszállítással, de akkor is csak az átvétel után volt meg a vonalkód.

2014. jan. 1. 19:13
 1/1 MRoland84 válasza:

Pontosan ma rendeltem én is és szintén most futottam bele ebbe a problémába, nem tudom aktuális -e még a kérdés, de azért gondoltam megosztom, mire jutottam.


A bolt, vagy cég, aki föladja a csomagot, neki lenne köteles mail -ben kiküldeni a számlával, vagy bizonylattal együtt a kódot, ami általában W -vel, vagy PC -vel kezdődő kód. Sajnos nem mindenki olyan jó fej, hogy kiküldi az azonosító vonalkódját a csomagnak.

2015. nov. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!