Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Általános szociális helyzetfel...

Általános szociális helyzetfelmérési adatlap kitöltésével kapcsolatban szeretnék kérdezni pár dolgot?

Figyelt kérdés

Általános szociális helyzetfelmérési adatlapot kell kitöltenünk ahhoz hogy kapjunk városi tanulóbérletet, ehhez kellene segítség.

1, Először is minden lényegesebb szakasz után van egy Igazoló mellékletek ami a következökből áll: Megnevezés(ez egy üres négyzet amit ki lehet tölteni) Melléklet (itt egy fájlt lehet csatolni) Bíráló tölti ki(ez nem egy kitöltendő rublika hanem egy sima kiírás)

Ilyen igazoló mellékletet kérnek az következök után: Lakhely adatai, Közös háztartásban lévő eltartók (vagy a hallgató mint öneltartó saját) adatai, Közös háztartásban élő eltartottak adatai. Ide mit kellene csatolni?


2, Közös háztartásban lévő eltartók adatai résznél én be szeretném írni a szüleim nevét de csak 1 rublika van ami után egy lenyíló listából lehet válogatni hogy akit beírtam a rublikába az nekem kicsodám. A probléma csak az hogy nincsen szüleim opció hanem csak pl.:édesapám/anyám aki házasságban él, nagyszülők, testvér...

ezután meg kell adni a kiválasztott bevételét de azt most csak az egyik szölőmnek kell megadni vagy mindkettőjét?



2014. jan. 1. 22:39
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

És te vagy egyetemista, leszopom magam.


A kis plusz jellel tudsz hozzáadni +1 eltartót/eltartottat.

2014. jan. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Véletlenül nem tudja valaki, hogy ez meddig adható be?
2014. jan. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!