Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Rendeltem, nem érkezett még...

Rendeltem, nem érkezett még meg, mi a teendő?

Figyelt kérdés

December 3-án illetve 7-én rendeltem dolgokat pár dollárért (hajdísz, nyaklánc, stb). Nem érkezett meg egyik sem, viszont, december 22-én rendeltem szintén pár dolcsiért egy sapkát, és az már a fejemen van.

Lehetséges hogy bebúrták a postán? Ilyenkor mi a teendő?



2014. jan. 2. 16:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha a dec 3-it postán rendelted Kínából, akkor még 1-2 hét.
2014. jan. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Annyi a teendő h vársz. Ott van h mikorra várható a két csomag. persze lehet eltérés. Nekem volt h 1 hétre jött Kínából, azóta sem értem h hogyan - biztos küld.fény.post-tal de van hogy 4-6 hét is eltelik. Pl 1 héten belül ha nem jön, írhatsz az eladónak h mi hír a csomagról. Nem kell egyből a rosszra gondolni.
2014. jan. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszönöm. a várakozással nincs probléma, húgom kárpótlásul kapott szeretetet és csokit, csak az a fura, hogy dec 22-én rendeltem, és azt jóval későbbre vártam, és a sapim beelőzött 5-6 másik terméket.

eddig nem volt probléma egyik vásárlásommal se, csak tartok illetve tartottam attól, hogy a karácsonyi ünnepek miatt egy-két "apró" levél kinyílik, és házat téveszt :)

2014. jan. 2. 20:54
 4/6 anonim válasza:
Akár írhattam volna én is ezt a kérdést. Dec.4-én rendeltem több dolgot is Kínából, egy sincs még itt. A dec. 20-án rendeltek viszont ma megérkeztek. Nem gondolnám, hogy a posta nyúlta le. Szerintem még várjunk kicsit a reklamációval. A 40.napon fogok írni az eladóknak, ha nincs még cucc, aztán vitát nyitok,mihelyt letelt a szállítási határidő, hogy a 45 napba még beleférjek.
2014. jan. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok, valaminek a max. határideje karácsony volt, gondolkodom, hogy írok az eladónak, nehogy kicsússzak a a 45 napból.

Én arra gondolok, hogy a karácsony+újév miatt lelassult a posta és majdcsak megjön - de a héten nem került a postaládámba semmi, ha jövő héten nem jönnek, reklamálni kezdek.

2014. jan. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én dec 1-jén rendeltem, még nincs itt, de nem aggódok nagyon, jan 8 a határidő...
2014. jan. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!