Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Valaki segítsen munkát találni...

Valaki segítsen munkát találni Zalában?

Figyelt kérdés

2 hónapja nincs munkám,20 éves vagyok,van érettségim,egy kicsit tudok angolul,és van eladói tapasztalatom.

Ha valaki tud valamit írjon.


2009. nov. 30. 12:08
 1/4 anonim ***** válasza:

álláskereső oldalak?


szakmád nincs? jól jönne pedig.

2009. nov. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nincs szakmám,csak érettségi.Amugy már az összes létező álláskereső oldalt végignéztem/nézem miden nap.
2009. nov. 30. 17:02
 3/4 anonim ***** válasza:

20 éves vagy, még talán tudnál szerezni valamit, legalább egy OKJ-s cuccot. szakma nélkül szart se fogsz elérni.


nagyon sok az iskolázatlan ember Mo.-n, így mondjuk úgy, nagy a kereslet a szakképzettséget nem igénylő munkákra, így nehezebb.


Vannak olyan tanfolyamok ahol állást is biztosítanak utána.


persze kérdés, hogy mennyire kell a pénz most.


Jah ha nincs szakmád, akkor van ahol ingyen tudsz tanulni, ha még nem vonták vissza ezt a lehetőséget.

2009. nov. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Most költöztem Nagykanizsáról Sopronba....22 éves vagyok majdnem 1 évig voltam ott munkanélküli. Ott egyszerűen semmilyen munka nincs. Nem akarlak elkeseríteni, de szerintem az a környék meghalt.
2009. nov. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!