Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Londonba szeretnek menni...

Londonba szeretnek menni dolgozni. Az agency irodat ha megkeresem, van lehetoseg bar-ban, restaurantban, hotelben felszolgalonak dolgozni? (lany)

Figyelt kérdés
es megeri irodan kimenni? hany szazalekat kapnam meg a fizetesnek? akik kint vagytok vagy akik mar probaltak ezzel a lehetoseggel kerlek roviden valaszolj koszi,
2009. nov. 30. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért szeretnél kimenni? Dolgozni, vagy nyelvet tanulni. Ha utóbbi akkor indulj, ha pénzt szeretnél keresni, akkor semmi jóra nem vár. Egy ismerűsöm egy éve ment ki, abban biztos vagyok hogy nem válogat, és kb. 3 hónapig semmi munkája nem volt. Dolgozott valami alibi munkát, ami épp a megélhetésére volt elég, de hazajött mert rosszabb helyzetben élt mint itthon. De nem is egye olyat ismerek, aki haza jött, mert most ott is nagyon rossz a helyzet.
2009. nov. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Konnyebb volt feltenni a kerdest ugy, mintha most mennek ki. Most kint vagyok , dolgozom babysitteles.Unalmas, nem igazan tudok felre tenni. Atvernek, kihasznaljak az embert. Angol az mar megy. Lehet en is inkabb haza menyek..
2009. nov. 30. 17:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is kint élek.Ha jó az angol nyelvtudásod,akkor miért ragaszkodsz Londonhoz? Vannak sokkal jobb városok,és lehet,hogy ott nagyobb esélyed is lenne munkát találni..A lényeg a nyelvtudás!
2009. nov. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

:) Igen ezen en is gondolkozom.. minek ragaszkodom Londonhoz. Meg azert megprobalom egyszer az agencyt aztan

ha nem jon ossze haza tuzok.

2009. nov. 30. 17:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Második vagyok..Londonban sok ügynökség van..Ha már úgyis adsz esélyt magadnak akkor menj be minden ügynökséghez ,és ad le a CV-t.Mond meg,hogy bármi munka érdekel téged!!Én nem szeretem London,mert zsúfolt,koszos,büdös,és ott aztán tényleg alig van valami meló(ha van is,rögtön átvágnak) Talán egy vidéki városkában nem ennyire kiélesedett a helyzet.(itt is beléd taposnának sokan egy jó meló érdekében) de még mindig könnyebb egy kicsivel...Vannak állások ahol bejelölheted,hogy az országon belül bárhová elmennél dolgozni...Próbáld meg azt is,hátha....
2009. nov. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
huuu, koszonom a valaszotokat! koszi, megprobalom.
2009. nov. 30. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!