Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Álláshirdetésen a cég nem...

Álláshirdetésen a cég nem nevezi meg magát, anonimként hiv "állástájékoztatóra--mennyire hiteles?

Figyelt kérdés

Nagyon messziről utaznék fel a fővárosba. reggel írnak,hogy délután vagy másnap jelenjek meg--feltüntettem külföldön élek. Felutaznék, de szóljanak már előtte rendesen.

Alkalmas vagyok önéletrajz alapján a dísztermükben az állástájékoztatóra elmenjek papirral-tollal.

Ez mit takar pontosan? Ki érti ezt?



2014. jan. 8. 22:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Zepter-stílus. Váci út?
2014. jan. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenre semmiképp ne menj el, csak bosszankodni fogsz a felesleges utazásért.

Jó eséllyel Zepter. Ha Váci út akkor szinte biztos :)

2014. jan. 9. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Zepter, biztosító, vagy vmelyik MLM cég
2014. jan. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat. És igen, mindkettő Váci út 191.

Egy jóbarátom meg is talált itt egy kérdést,ahol erről beszélnek. Nekem is pont ugyanaz az önéletrajz típus, pont ugyanaz a két időpont ajánlás. És voltak olyan szemetek, hogy akkor is hívjanak,mikor mondtam-külföldről utaznák az állásmeghallgatásra.

2014. jan. 14. 09:02
 5/7 anonim ***** válasza:

"És voltak olyan szemetek, hogy akkor is hívjanak,mikor mondtam-külföldről utaznák az állásmeghallgatásra."

Mit vársz egy olyan cégtől, aminek a profilja az, hogy kihasználjon és átverjen idős/hiszékeny/buta embereket?

2014. jan. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Buta?

H te ilyen okos vagy, akkor hozz létre egy ugyanilyet. Mert észlény,nem írták ki, h Zepter villogó betűkkel...

2014. febr. 5. 20:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérdező: nem TE vagy a buta, hanem a cég próbál behülyíteni embereket, hogy megvegyék a termékeiket iszonyatos árakon. Miért veszed magadra? Neked volt eszed, gyanúsnak tartottad, és megkérdezted itt, teljesen jól csináltad.
2014. febr. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!