Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha rózsaszín csekkes utalással...

Ha rózsaszín csekkes utalással bonyolítok le egy tranzakciót, tényleg van anyagi veszteség a másik fél számára?

Figyelt kérdés

Vásároltam egy aukciós portálon (nem tudom, hogy meg szabad e említeni a nevét, de nyilván mindenki ismeri), vaterán, és az eladó -miután utaltam az összeget- azt mondta, nem örül a rózsaszín csekkes utalásnak, mert levesz 2-300 forintot az utalt összegből.

Ez így van? Ugyanis én csak azt tudtam, hogy ha rózsaszín csekkes utalást választok, akkor bizonyos összeget nekem rá kell fizetnem, és eddig egy rózsaszín csekkes utalásomnál sem kellett ilyen problémával szembesülnöm.



2014. jan. 9. 15:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Igaz, de az is igaz, amit Te írsz.

Vagyis ha az ő költségével többet küldesz neki, akkor őt nem éri veszteség.

2014. jan. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ő költségével többet?

Sajnos ha igazam van, ha nincs, nem nagyon látom át még a dolgot.


Eddig ha előre meghatározták az összeget, független volt attól, hogy banki vagy rózsaszín csekkes átutalással küldöm a pénzt.

2014. jan. 9. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!