Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Még van esélyem, hogy vesztesé...

Még van esélyem, hogy veszteség nélkül abba tudjam hagyni/bináris opciók/?

Figyelt kérdés

Sajnos végig nem olvasva a feltételeket egy bináris opciókkal (adott idő alatt meg kell "tippelni" hogy merre mozdul el az árfolyam) kezdtem el kereskedni. Nagyban örültem az elején, hogy az 500$ befizetésem mellé hozzáadtak 1000$ bónuszt is. Viszont kiderült számomra az is, hogy pénzt csak úgy tudok kivenni, ha a bónusz 40 szeresével (40.000$!! ) kereskedtem már. Ekkor mellesleg a bónusz összeg (1000$) hozzáíródik a valódi pénzemhez.


Ebbe komolyabban belegondolva, rájöttem, hogy ez szinte lehetetlen vállalkozás, hogy ezzel pozitívan zárjak. Mert ugye a 40.000$ -ral a kereskedés 320 napba tartana körülbelül (napi 5x25$-ral számolva, nem beszélve még azokról a napokról, melyeken nem tud az ember géphez kerülni, tehát durván 1,5 év lenne az az idő, ami alatt ebből pozitívan tudnék kijönni /akkor viszont az 1000$-t hozzáírnák már a számlához/.


Nem beszélve arról, hogy a kb 50 kereskedésem alatt -350$ban állok, tehát 150$-om van(+ az 1000$ bónusz) mellyel tudok kereskedni. Ha 150 $-nyit veszítek, akkor a bónusz összege is eltűnik a számlámról, tehát abszolút lenullázódom.


Jelenleg úgy állok, hogy megpróbálnék 1 db szinte biztosnak mondható kereskedést lebonyolítani, mellyel a számlán lévő összeg 1500$-t érné el, és ekkor kiszállnék.

(Úgy vannak ezek a kereskedések, hogy akár 187 %ot lehet visszakapni egy nyert opciói után, de ha veszít akkor pedig elúszik a befizetett összeg. Ekkor 500$-t, az eredetileg befizetett összegemet vehetem fel, mert ugye az is benne van a szabályzatban, hogy ha úgy akar felvenni az ügyfél(én) pénzt, hogy a bónusz 40x-esét nem forgatta meg, akkor hiába van pozitívban akkor is csak max a befizetett összeget veheti fel.


Mellesleg annak is gyanúsnak kellett volna lennie, hogy regisztrációkor a személyiről, bankkártya mind2 oldaláról és egy közüzemi számláról is fénymásolatot kellett küldenem.

Tudom, hülye voltam, de most azon vagyok, hogy lehető legkisebb veszteséggel lezárjam ezt az ügyet.


Köszönöm ha elolvastad, kicsit hosszú lett, tanácsokat várok!



2013. nov. 20. 21:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
65%
Kiveszed a 150$-t, buktál 350$ tanulópénzt. Ami nem kevés, legközelebb már előbb fogsz olvasni.
2013. nov. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
22%

Igaza van az elsőnek !



"Ebbe komolyabban belegondolva, rájöttem, hogy ez szinte lehetetlen vállalkozás, hogy ezzel pozitívan zárjak"


Aha..legközelebb ne dölj be az ilyen forex, netes tőzsde pénz keresésnek. MERT MIND CSALÁS !

2013. nov. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
86%

"megpróbálnék 1 db szinte biztosnak mondható kereskedést lebonyolítani"


:D Ajjaj... Ha most tudsz ilyen biztos kereskedést, miért szállnál ki utána?


A helyzet az, hogy ezzel a tuti tippel bukod majd el a maradék 150-edet. Tipikus hiba a "visszanyerem" hozzáállás. Hagyd a 350-et a fenébe, mentsd a 150-et!

2013. nov. 21. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
88%

"Mellesleg annak is gyanúsnak kellett volna lennie, hogy regisztrációkor a személyiről, bankkártya mind2 oldaláról és egy közüzemi számláról is fénymásolatot kellett küldenem."


Minden számlanyitásnál kell igazolnod a személyazonosságodat és a lakcímedet, ebben nincs semmi különös. A bankkártyát viszont nem szokták kérni.

2013. nov. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
86%
Mondjuk a bankkártya MINDKÉT oldalával simán lehet pénzt lenyúlni róla, ha nincs lekaparva a CVC.
2013. nov. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Még azon erősen gondolkodom, hogy nyitok egy kereskedést, amit ha megnyerek pont 1500 an van a számla, és ekkor lépek ki.


Ugye itt pl. 1,5 órás intervallumban kell megtippelni, hogy emelkedik/ csökken egy árfolyam, ha sikerülne pont 500$al zárok, ha pedig elmegy akkor ennek a 150nek is annyi.. Túl merész lenne?

2013. nov. 21. 20:52
 7/19 anonim ***** válasza:
85%
Mit mondanak az eddigi tapasztalataid? Az eddig megjátszott tippek túl merészek voltak?
2013. nov. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Csak 1x kéne jól opcióznom, mindent vagy semmi alapon.

Egy olyan pillanat kéne, amikor 100%, hogy esni vagy csökkenni fog ahhoz képest pl. 1,5 órára.

Persze ott van az, hogy aki a kicsit nem becsüli, a nagyot nem érdemli, persze.. De annyira fájna a szívem kivenni 150$-t, ha 50% om (+ugye a gazdasági háttere a dolognak) van 500$-el elmenni..

2013. nov. 21. 22:50
 9/19 anonim ***** válasza:
Mi lett a végkifejlet?
2013. nov. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Tuti bukta azt is.
2013. nov. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!