Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 500. 000 forint soknak számít...

500. 000 forint soknak számít egy 16 éves fiúnak?

Figyelt kérdés
Az egyik osztálytársam azzal dicsekedett, hogy félmillió forint van a bankkártyáján. Ez soknak számít, vagy ennyivel lehet dicsekedni? 16/ f

2014. jan. 12. 17:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
17%
Az egy dolog, hogy te neked 3 millió Ft-od volt 16 évesen, de annál a cégnél dolgoztál Németországban amit én alapítottam 14 évesen, kishaver!
2014. jan. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ennyivel elég gáz dicsekedni :D Mondjuk többel is, mert pénzzel dicsekedni alapból gáz, de ez még nem is egy egetrengetően nagy összeg, szóval duplán gáz.

Nekem több volt 16 évesen, még se tudtak róla csak a legjobb haverjaim kb, ők se azért mert eldicsekedtem nekik.

2014. jan. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
S akinek mar 20 millioja van ennyi idosen?az sevdicsekszik nem a sajat munkajabol van
2014. febr. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Had dicsekejden csak, tanulj a hibájából nézd meg tiszta gáz a gyerek... de ha gondolod szólj csak be neki, miért nem kötötted le? Biztos van egy két jó takarék betét a banknál akkor még kamatozna is a pénze, ja hogy elbulizza. Minden esetre egy részét akkor is be lehetne fektetni.
2014. júl. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
16 évesen 3 millája, másik le sem írja 20 évesen mennyi mert -10-es pontozást kapna. Akkor én főleg nem írom le hogy mennyim van 24 évesen, mert -1000%-os értékelést kapnék.
2017. jan. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!