Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen indíték...

Szerintetek milyen indíték vezérelhette a banki robbantót a tett elkövetéséhez?

Figyelt kérdés

a,) nem volt elég pénze,ezért szerezni akart?

b,) politikai bosszú?

c,) bedölt hiteles volt, ezért tette?


d,) újra látni akarta a szóvivő rendörcsajt a tévében, mert tetszik neki a spiné?


e,) a házmesternek üzent a szomszéd házban,hogy legközelebb ő következik?


f,) a téli olimpiára szerette volna felhívni az ország figyelmét,hogy minnél többen utazzanak oroszországba?


g,) úgy gondolta,hogyha felrobbantja a bankot,az éveken át tartó edzésekkel és gyurásokkal,kézen fogva,holott bátran és büszkén elsétálhat majd a mackóval?


h,) elöző nap volt állásinterjún a bankba és nem vették fel dolgozni, ezért robbantott?


i,) fel akarta hívni magára az ország figyelmét,hogy a cimlapokra,vagy esetleg a következő X-faktorba bekerülhessen az újgenerációs muzsikájával?


j,) nem tetszik neki az új VV6?


k,) ki szerette volna próbálni az új játékát,amit karácsonyra kapott a keresztapjától?


l,) nem tudta telefonon felhívni a mélygarázsba a haverját, ezért ezt a formát választotta az üzenésre?


m,) más országból,pl kambodzsából,vagy venezuellából,vagy esetleg bangladeshből jöhetett,ahol nem ritka az efféle újévi köszöntés?


n,) az utcán éppen jó muffok jöttek szembe és hogy felhívja magára a figyelmét,fel akarta robbantani az utolsó el nem használt petárdáját,csak kicsit nagyobbra sikeredett a bumm, mint gondolta ezért elporolt?


szóval mi lehetett szerintetek az indítéka?



2014. jan. 15. 11:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Megosztom a véleményemet, de ez szigorúan csak az én szubjektív gondolatom, nem kell rá reagálni vagy győzködni.


Szerintem bal oldal pénzzel rávett egy vidéki vagányt (pl. akikkel anno a rendőrpalotába lövetett bele), hogy robbantsa fel az egyik bankot, ezzel megpróbálva lejáratni a kormányt, hogy a nyugati sajtó azt higgye, valóságos háború dúl Magyarországon a bankok ellen, és így az EU megpróbálja megbuktatni a kormányt (elvégre az ő érdekeiket sérti).

Egy nyílt robbantás már elég indok komolyabb intézkedések ürügyének.

2014. jan. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Alap, hogy a D meg a J
2014. jan. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szerintem az vezérelhette hogy bebizonyítsa Pintérnek és a naivaknak,hogy nem hogy két hét alatt,de 4 év alatt sem lehet a bűnözést visszaszorítani csak kormányváltással és a BTK hetente történő változtatásával.
2014. jan. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Indíték ide vagy oda! Én nagyon drukkolok neki hogy megússza! :)
2014. jan. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én meg azért hogy nagyon kapják el a tökét.
2014. jan. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!