Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki forex...

Van itt olyan aki forex kezelt számlával komolyabb összegre tett szert?

Figyelt kérdés
Nem az érdekel, hogy manuális kereskedéssel ki mennyit keresett vagy veszített. Csak a kezelt számla érdekel, olyan cégnél aki megbízható.
2013. szept. 6. 19:58
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/75 anonim ***** válasza:
66%

Engem is érdekelne ilyen.

Monarchy Capitalst nézegettem egy ideig. 1-1,5 évig havi 10-20%-okat értek, el aztán jött egy hatalmas visszaesés. Utána fejlesztettek új rendszert, azzal is ugyan ez volt a történet. Ideig óráig működött csak.

2013. szept. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/75 anonim ***** válasza:
55%
Volt egy csomó számla csomagjuk. Mediocritas, Agressor, Gemini asszem. De mindig megszűnt, most csak az Imperator, megy de az földi halandóknak szerintem nem elérhető.
2013. szept. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/75 A kérdező kommentje:
Na ez az. Miért mennek nullába ezek a bróker cégek? 1,5 évig megy a szerkér, az idő alatt annyi minden történik a világban, gazdasági, politikai és mind veszik az akadályokad és hozzák a százalékokat, aztán egyszer csak vége. Miért?
2013. szept. 6. 20:16
 4/75 anonim ***** válasza:

Vagy magad kereskedsz vagy hagyod az egészet és befizetsz valami alapba...

Ha valaki ügyes ezeket a hozamokat pár éves tanulással és pénzügyi manageléssel maga is megvalósíthatja!!

2013. szept. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/75 anonim ***** válasza:
37%
Azért mert ezek mind piramisjátékok. Nincsenek csodák, valós befektetések pár %-ot hoznak nagyobb kockázat nélkül. És aki nagy pénzben csinálja fontos a biztonság. (pl a német 0%-os állampapírok is nagy sikerrel fogytak nem véletlenül, valaki csak a túlélésre játszik) Ha valaki 10-20%-ot ígér (már havi 10%-kal is találkoztam!) abban mindig lesz vmi trükk. Leginkább az, hogy nagy kockázat mellett kezelik a tőkédet, egy darabig ha bejön fizetnek, ha nem akkor az új belépőkből fizetnek ki, aztán jön a pofáraesés. Lehet mutogatni éves grafikonokat, akár 3 éveseket is, ezek a cégek mindig fiatal cégek, nem véletlenül. A pénzügyi világ hiénái balekokra vadásznak. Amúgy itt is találkoztam ilyennel a GYK-n. Havi 10%+tőkegarancia. Hát persze. Fél/egy -milliós tőkével lehet beszállni, azaz amennyit egy balek még össze tud gyűjteni, de tuti nem ért hozzá.
2013. szept. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/75 anonim ***** válasza:
51%

"Miért mennek nullába ezek a bróker cégek?"

Szerintem nem piramisjáték... Egyszerűen csak kitalálnak egy rendszert, ami az utóbbi időben jól működött. Matematikailag lemodellezik. (Curve fitting.) Ennek az a hátulütője, hogy a piacok változnak, ideig-óráig még jó, aztán óriási bukta.

Az én olvasatomban ez mind átverés... Tudják, hogy mi lesz a vége, de addig is téged levesznek a tranzakciós díjaikkal.

2013. szept. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/75 anonim ***** válasza:
46%

A monarchy capitals még itt gyakorin is hirdette magát. úgy mutatkozott be, mintha egy elégedett ügyfél lenne, de kiderült, hogy a tulajdonos srác volt maga. Az volt a neve, hogy invisible55, és van egy haverja is, az meg digo. Itt az agymenésük és a lelepleződésük:


http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__banki-ugye..


Szóval pont a monarchy capitals egy senki a piacon. Egy egyszemélyes próbálkozás, az eredményei sehol sincsenek.


Digo is csendben van egy ideje a témában. Remélem nem bukott túl sokat..

2013. szept. 7. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/75 anonim ***** válasza:

Olyan jó olvasni a sok túlinformált mindenhez hozzászólni tudó okoskodó magyarokat...

De hát ezért vagyunk itt ahol vagyunk... a balkánon...

2013. szept. 7. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/75 A kérdező kommentje:

Visszatérnék az eredeti kérdésre, hogy van itt valaki akinek sikerült komolyabb hozamra szert tenni?

Nem az ilyen egyszemélyes brókerekre gondolok, meg robotokra.

2013. szept. 7. 08:47
 10/75 Flector 67 ***** válasza:
Eddig 16% nettó a legnagyobb hozamom. Bár nem tudom ez számodra mennyire releváns, mert nem én kezelem, hanem egy alapkezelő.
2013. szept. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!